بررسی آلرژی فصلی در برنامه فراسو

شنوندگان می توانند با گوش دادن به برنامه فراسو كه از رادیو سلامت پخش می شود، هر آنچه را كه لازم دارند درباره آلرژی فصلی بدانند، اطلاعات كسب كنند.

1403/01/19
|
15:04

فاطمه بی تقصیر كه تهیه كنندگی برنامه فراسو را به عهده دارد بیان می كند: برنامه فراسو از شنبه تا سه شنبه ساعت هشت و پنج دقیقه صبح روانه آنتن رادیو سلامت می شود. این برنامه از تولیدات گروه بهداشت و تندرستی این شبكه رادیویی است و شنبه ها به موضوع روانپزشكی اختصاص دارد و دوشنبه موضوع سلامت جسم و روزهای یكشنبه و سه شنبه مبحث تغذیه را مورد بررسی قرار می دهد.

وی ادامه می دهد: مجری كارشناس برنامه لیلا علوی است. ما در برنامه فراسو كه فردا 20 فروردین ماه روانه آنتن می شود با حضور كارشناس برنامه دكتر نرگس اسلامی، متخصص آلرژی فصلی موضوع آلرژی فصلی را مورد بررسی قرار می دهد.
این تهیه كننده درباره دغدغه هایی كه در این برنامه دنبال می كند، توضیح می دهد: برنامه فراسو اختصاص به پیشگیری از بیماری ها چه جسمی و چه روانی دارد و ما تلاش داریم سبك زندگی سالم را به مردم آموزش بدهیم. الهام بوجارنژاد هماهنگی برنامه را به عهده دارد و شهناز زره چی هم در بخش ارتباطات همكاری می كند.