قوانین حوزه سلامت بررسی می شود

مدیر گروه سلامت اجتماعی رادیو سلامت اعلام كرد به مناسبت روز قانون و آغاز هفته مجلس در برنامه "افق روشن" قوانین حوزه سلامت را با حضور كارشناسان مورد بررسی قرار می دهیم.

1403/03/06
|
07:13

شهرام زین العابدینی، مدیر گروه سلامت اجتماعی رادیو سلامت درباره برنامه "افق روشن" گفت: این برنامه روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت 9 و 10 دقیقه صبح از رادیو سلامت پخش می شود. این برنامه هر هفته یك مبحث مستقل را مورد بررسی قرار می دهد. با توجه به اینكه روز دوشنبه 7 خرداد ماه مصادف با روز قانون و آغاز هفته مجلس است، به همین دلیل موضوع قانون برای سلامت را مورد بررسی قرار می دهیم.

وی ادامه داد: در این برنامه دكتر سیدمیرجلیل میرمحمدی عضو كمیسیون بهداشت مجلس و محمدتقی نقدعلی عضو كمیسیون حقوق مجلس به عنوان كارشناس حضور دارند و پاسخگوی سئوالات و دغدغه های مردمی هستند. ما در این برنامه تلاش داریم مطالبه گری داشته باشیم. این برنامه به تهیه كنندگی سهیلا باقری و گویندگی و كارشناسی فاطمه شهبازی پخش می شود.

این مدیر گروه افزود: برنامه "افق روشن" روز چهارشنبه 9 خرداد ماه هم موضوع رهاشدگی در فضای مجازی را با حضور كارشناسان بررسی می كند. دكتر سیدهادی البرزی مدرس رسانه و پژوهشگر به همراه مهندس خسرو سلجوقی پژوهشگر و كارشناس كسب و كار اینترنتی از كارشناسان برنامه هستند و به چالش های فضای مجازی می پردازند.

دسترسی سریع