روایت جهاد سپید جامگان آسمانی در رادیو

شنوندگانی كه علاقمند هستند بیشتر از مدافعان سلامت در سالهای دفاع مقدس یا در دوران كرونا بدانند، می توانند شنونده برنامه سپید جامگان آسمانی از رادیو سلامت باشند.

1402/03/09
|
13:11

مرجان قندی، تهیه كننده برنامه سپید جامگان آسمانی در این باره توضیح می دهد: این برنامه كاری از گروه سلامت روان رادیو سلامت است كه به منظور پاسداشت از فداكاری های مدافعان سلامت در سالهای دفاع مقدس و در دوران كرونا تهیه و روانه آنتن می شود. در هر برنامه سعی می كنیم یكی از شهدای مدافع سلامت را معرفی كنیم و به زندگی شخصی او بپردازیم.
وی ادامه می دهد: در هر برنامه با خانواده، دوستان و همرزمان شهید صحبت می كنیم تا ابعاد ناگفته از زندگی شهید در برنامه روایت شود و شنوندگان هم با فعالیت های جهادی و ایثارگری شهید بیشتر آشنا شوند. این برنامه روزهای جمعه قبل از اذان ظهر پخش می شود. ما جمعه این هفته 12 خرداد ماه به زندگی شهید حامد مردانی مدافع سلامت اصفهان در دوران كرونا می پردازیم.
این تهیه كننده بیان می كند: او به عنوان كارشناس رادیولوژی در بیمارستان شهید آیت الله صدوقی اصفهان فعالیت داشت كه 31 مرداد سال 99 در حین خدمت درگیر كرونا شد و به شهادت رسید. بنابراین با خانواده و دوستان او كه در خط مقدم حضور داشتند، صحبت خواهیم كرد. در مجموع برنامه سپید جامگان آسمانی روایتگر بخشی از فداكاری های این عزیزان است.

دسترسی سریع