برنامه های رادیوسلامت در سالروز «فتح خرمشهر»

شبكه‌ رادیویی سلامت، چهارشنبه - سوم خرداد ماه در برنامه های خود به «سالروز فتح خرمشهر، روز مقاومت، ایثار و پیروزی» می‌پردازد.

1402/03/03
|
08:26

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، مهمترین موضوعات مطرح‌شده در این تولیدات رشادت ها و مقاومت ملت ایران اسلامی به خصوص خوزستانی های دلاور در پس گیری خرمشهر از رژیم بعث عراق است.
برنامه شبانگاهی «پشت پلك صبح» به تهیه كنندگی «پیمان پناهی» از 30 دقیقه بامداد، با حضور دكتر «مینا پور فرخ»، روانشناس به این پرسش كه «الگوی شما در ایثار و از خودگذشتگی چه كسی است؟» پاسخ خواهد داد.
«به زندگی سلام كن» به تهیه كنندگی «سولماز عطایی» و گویندگی «سیما رستگاران» از ساعت 6:30 دقیقه به موضوع «ای ایران ای مرز پرگوهر ... دفاع ازمیهن آزادی خرمشهر» می پردازد.
همچنین برنامه «خونه زندگی» به تهیه كنندگی «مسعود حسنی»، با حضور كارشناسان به موضوع «ایثار رمز ماندگاری»، می پردازد. این برنامه كه در قالب یك نمایش رادیویی است از بخش های مختلف و متنوعی همچون آموزش آشپزی در قالب نمایش خانوادگی، معرفی كتاب، گلخانه، نكات خانه داری، و پیامك همسایه های برنامه، و بخش درمانگاه مهر با موضوع درمان های ضروری و پخش سوال های پزشكی مردمی و ... تشكیل شده است.
گفتنی است، برنامه های شبكه رادیویی سلامت بر روی موج اف.ام ردیف 102 مگاهرتز تقدیم شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

دسترسی سریع