رادیو سلامت برای ناشنوایان دیدنی می شود

برنامه با هم حرف بزنیم كه هر روز از رادیو سلامت پخش می شود، قرار است با حضور مترجمان برای ناشنوایان ضبط و در سایت این شبكه رادیویی در دسترس شنوندگان كم شنوا و ناشنوا قرار بگیرد.

1401/03/31
|
09:49

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، ملیحه كاظمی كه تهیه كنندگی برنامه با هم حرف بزنیم را به عهده دارد در این باره توضیح می دهد: شنبه های آخر ماه این برنامه را با حضور مترجمان برای ناشنوایان و كم شنوایان ضبط تصویری می كنیم و بعد درسایت رادیو سلامت بارگذاری خواهد شد تا در دسترس شنوندگان كم شنوا و ناشنوا قرار بگیرد و آنها بتوانند از این طریق برنامه ها و مباحث آن را دریافت كنند.
وی ادامه می دهد: همچنین مبحث برنامه هم درباره شنوندگان كم شنوا و ناشنوا است كه چگونه زندگی با كیفیت تری داشته باشند. این برنامه از شنبه تا چهارشنبه ساعت 14 و 5 دقیقه از رادیو سلامت در قالب یك مجله تخصصی به مشكلات نسل جدید و مقایسه آن با نسل گذشته می پردازد. تهیه كنندگی برنامه یك هفته در میان با من و پیمان پناهی است. روز سه شنبه 31 خرداد به موضوع برنامه ریزی در زندگی می پردازیم.
این برنامه رادیویی با محوریت موضوعات روانشناسی از گروه بهداشت و روان رادیو سلامت پخش می شود و هر روز به موضوعاتی می پردازد كه دغدغه شنوندگان است. بررسی اختلالات روحی و ارتباطی، افسردگی، انسان و طبیعت و ... از دیگر موضوعاتی است كه برنامه "با هم حرف بزنیم" به آن می پردازد.
یكی از محورهای برنامه ویژگی های انسان های متعادل و با هدف است كه كه راهكارهای این ویژگی ها در برنامه ارائه می شود.

دسترسی سریع