مرور «مجله سالمندی» در رادیو

برنامه مجله سالمندی كه به موضوعات سالمندان اختصاص دارد روز شنبه 28 خرداد ماه از رادیو سلامت روانه آنتن می شود.

1401/03/28
|
08:37

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، این برنامه رادیویی با مجری كارشناسی زهرا حاجی زاده روزهای شنبه از ساعت 15 به مدت یك ساعت زنده از رادیو سلامت پخش می‌شود. با توجه به اینكه هشت میلیون از جمعیت ایران سالمند هستند به همین دلیل این برنامه به مسائل حوزه جسمانی و روحی سالمندان می‌پردازد.
مشكلات سلامت سالمندان با حضور متخصصان در این برنامه مورد بررسی قرار می‌گیرد. برنامه یك هفته در میان به تهیه‌كنندگی ملیحه كاظمی و نازیلا نظمی پخش می‌شود و شامل آیتم‌های متنوع است. یكی از آیتم‌ها با نام شهروند ارشد پخش می‌شود و نگاه برنامه سازان در این آیتم به سالمندانی است كه بازنشست شده‌اند اما فعالیت های اجتماعی دارند.
بخشی دیگر از برنامه به گپ‌وگفت با سالمندان اختصاص دارد و از یك سالمند دعوت می‌ شود و با او درباره مسائلش صحبت خواهد شد. همچنین در بخش گفت‌وگوی پزشكی به سوالات سالمندان پاسخ داده می شود. آیتم توان‌یاب هم بسته شنیدنی است. در مجموع تلاش شده برنامه برای سالمندان مفید و كاربردی باشد. برنامه مجله سالمندی روز شنبه 28 خرداد به دردهای شانه اختصاص دارد و دكتر شاهرضایی متخصص ارتوپدی و فلوشیب شانه درباره موضوع برنامه صحبت می كند.

دسترسی سریع