«چشم به راه» و «آمد بهار جان ها» روی آنتن رادیو سلامت

همزمان با نیمه شعبان و میلاد با سعادت حضرت مهدی (عج)، شبكه رادیویی سلامت، ویژه برنامه «چشم به راه» و «آمد بهار جان ها» را روی آنتن می برد.

1401/12/15
|
16:03

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، ویژه برنامه «آمد بهار جان ها» شبكه رادیویی سلامت به تهیه كنندگی «ملیحه كاظمی» سه شنبه – 16 اسفند ماه از ساعت 17 تا 30/18، با موضوع «بهترین هدیه ی تولد از نظر شما چیه؟» از موج اف.ام ردیف 102 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می شود.
«آمد بهار جان ها» دارای بخش های متنوع و مختلفی است از جمله قرار، حرف آخر، میلاد و بخش های نمایشی و طنز؛ كه در بخش «آخرین منجی» به سیره ی نبوی با تضمین از دیوان عطار پرداخته می شود؛ در بخش «كامتو شیرین كن» گزارشی از زایشگاه و محضرهای عقد و ازدواج پخش می شود.
همچنین ویژه برنامه «چشم به راه» به تهیه كنندگی «نازیلا نظمی» با محوریت «سازندگی انتظار» پخش می شود كه «اتاق انتظار»، «روایت انتظار»، «نفس های انتظار»، «9 ماه انتظار»، «شوق دیدار» و«عیادت» از جمله بخش هایی این برنامه است كه روز چهارشنبه با اجرای «فیروزه آدابی» از ساعت 10 صبح روی آنتن رادیو سلامت می شود.
یادآور است، ویژه برنامه «چشم به راه» و «آمد بهار جان ها» روزهای سه شنبه و چهارشنبه از موج اف.ام ردیف 102 مگاهرتز تقدیم شنونده های رادیو سلامت می شود.

دسترسی سریع