كسب و كار نو در رادیو

برنامه های عصری نو و خونه زندگی كه از گروه های خانواده و تغذیه رادیو سلامت روانه آنتن می شوند روز دوشنبه ششم تیر ماه به موضوعات كسب و كار اختصاص دارد.

1401/04/06
|
10:56

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، برنامه عصری نو با محوریت سلامت اجتماعی شنبه تا چهارشنبه از رادیو سلامت روانه آنتن می شود. این برنامه با محوریت سبك زندگی پخش می شود و شامل آیتم های متنوع از جمله من و میكروفنم، تماس اورژانسی، من می گم شما هم جدی بگیرید و ... است. سازندگان برنامه سعی می كنند با برنامه عصری نو هم شنوندگان را سرگرم كنند و هم برنامه رویكرد آگاهی بخشی برای آنها داشته باشند. این برنامه روز دوشنبه ششم تیر ماه به موضوع كسب و كار می پردازد.
همچنین برنامه خونه زندگی كه با رویكرد تحكیم خانواده و با ساختار نمایشی به تهیه كنندگی مسعود حسنی و سارا شریفی روانه آنتن می شود، دوشنبه ششم تیر ماه هم به موضوع كسب و كار اختصاص دارد. این برنامه رویكرد ارشادی، تربیتی و آموزشی دارد و با محوریت آموزش مهارتهای زندگی، همسرداری، فرزندپروری، مدیریت اقتصاد خانواده، و فرزندآوری به صورت زنده هر روز به غیر از جمعه‌ها پخش می‌شود. در این برنامه سعیده فرضی، محیا اسناوندی، مسعود خواجه‌وند و محمد مهدی اوحدی بخش‌های نمایش را اجرا خواهند كرد.
همچنین برنامه فراسو كه از گروه بهداشت و تندرستی رادیو سلامت روانه آنتن می شود دوشنبه ششم تیر ماه به مناسبت روز ملی آزمایش به موضوع آزمایش اچ آی وی می پردازد.

دسترسی سریع