خونه زندگی شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10:30 به مدت 80 دقیقه

کافه «دانتیسم» اینبار در «خونه زندگی» رادیو سلامتی ها

برنامه خونه زندگی رادیوسلامت، امروز _ دوشنبه 12 آذرماه به بهانه روز چهانی معلولان، میزبان آیلین آگاهی، مدیر و موسس، و تعدادی از برو بچه های کافه دانتیسم بود.

1397/09/12
|
15:49

به گزارش رادیو سلامت، مثل همیشه از ابتدای برنامه شنوندگان برنامه یا همون همسایه های «خونه زندگی» از موضوع برنامه «نمی توانم با معلولیت ناگهانی ام کنار بیایم» استقبال خوبی داشتند؛ اما با ورود میهمانان برنامه به استودیو که دو عضو سندروم داون و یک نفر از اعضای اتیستیک کافه دانتیسم بودند، به کلی حال و هوای برنامه عوض شد.
در این گفتگوی صمیمانه، آیلین آگاهی از فکر تآسیس، چگونگی اقدام و مشکلات و سختی های راه اندازی کافه دانتیسم صحبت کردند و بعد هم سه میهمان دیگر در مورد فعالیتهای شان در کافه، منوی کافه و علاقه های شخصی خودشان صحبت کردند.
شنوندگان زیادی هم به وسیله تماس تلفنی یا پیامک رضایت و علاقمندی خود را به موضوع و مهمانان برنامه اعلام کردند و خواستار آدرس و اطلاع از چگونگی حضور در کافه دانتیسم شدند. کارشناس برنامه دکتر فروغ اسرافیلیان، روان شناس هم در مورد موضوع برنامه مطالب مفیدی در اختیار مهمانان و شنوندگان برنامه قرار دادند و تاکید بر این شعار که معلولیت محدودیت نیست و ما می توانیم اگر بخواهیم.
در پایان هم ضمن تشکر از مهمانان برنامه از همسایگان «خونه زندگی» دعوت شد از کافه دانتیسم دیدن کنند و بچه های این کافه را با حضور گرمشان حمایت کنند
گفتنی است، برنامه زنده «خونه زندگی» کاری از گروه خانواده رادیو سلامت، به تهیه کنندگی «شهرام زین العابدین» و اجرای «مسعود خواجه وند» و «مریم سرمدی» است که شنبه تا پنجشنبه هر هفته از موج اف.ام ردیف 102 مگاهرتز تقدیم شنوندگان صدای دانش، شناط و آرامش می شود.

دسترسی سریع
خونه زندگی