با هم حرف بزنیم شنبه تا سه شنبه از ساعت 14:05 به مدت 45 دقیقه

رادیو سلامت

با هم حرف بزنيم

لحن صحیح صحبت كردن روی موج سلامت

شبكه رادیویی سلامت، دوشنبه – 18 اردیبهشت ماه، در برنامه «با هم حرف بزنیم»، به موضوع «لحن صحیح صحبت كردن» می پردازد.

1402/02/18
|
09:39

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، برنامه رادیویی «با هم حرف بزنیم» با محوریت موضوعات روانشناسی بر روی آنتن رادیو سلامت می رود و هر روز به موضوعاتی می پردازد كه دغدغه شنوندگان است. از این رو، این برنامه 18 اردیبهشت ماه با حضور مریم زینالی، دكترای روانشناسی به موضوع «لحن حرف زدن ما» می پردازد.
این برنام رادیویی، در قالب مجله تخصصی به تهیه كنندگی «ملیحه كاظمی» و «پیمان پناهی» تولید می شود، كه یكی از محورهای برنامه ویژگی های انسان های متعادل و با هدف است كه كه راهكارهای این ویژگی ها در برنامه ارائه می شود.
«برنامه با هم حرف می زنیم» شامل بخش های مختلف و متنوع از جمله «نسل من» به مسائل و مشكلات نسل امروز در مقایسه با نسل گذشته اشاره می كند. «سطر آخر» به جمع بندی كارشناسی مرتبط با موضوع اختصاص دارد و «چالش روز» به مشكلاتی كه در برقراری ارتباط موثر با دیگران با آن رو به رو می شویم و راه های كنار آمدن با آن می گوید. «درس روز» در قالب پادكست به موضوع روز برنامه اختصاص دارد؛ و در بخش «اندیشگاه»، كتاب های روانشناسی معرفی می شود كه برای مردم كاربردی است.
یادآور می شود، «میترا بهرامی»، «پویان آهنیان مقدم»، «لیلا رحیمیانی ثابت» گویندگی این برنامه را به عهده دارند كه از شنبه تا سه شنبه ساعت 14:05 به مدت 45 دقیقه از موج اف.ام ردیف 102 مگاهرتز تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

دسترسی سریع
با هم حرف بزنیم