از ساعت به مدت

رادیو سلامت

با هم حرف بزنيم

تیك عصبی روی موج سلامت

برنامه «با هم حرف بزنیم» شبكه رادیویی سلامت، دوشنبه 28 آذر ماه، موضوع «تیك عصبی عذابم می دهد» را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.

1401/09/27
|
14:22

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، برنامه رادیویی «با هم حرف بزنیم» به تهیه‌كنندگی «ملیحه كاظمی» و «پیمان پناهی»، با محوریت موضوعات روانشناسی از گروه بهداشت و روان رادیو سلامت پخش می‌شود و هر روز به موضوعاتی می‌پردازد كه دغدغه شنوندگان است؛ البته زبان برنامه به گونه ای انتخاب شده است تا مباحث تخصصی برای مخاطبان كاربردی باشد.
این برنامه رادیویی در قالب یك مجله تخصصی به مشكلات نسل جدید و مقایسه آن با نسل گذشته می پردازد. بررسی اختلالات روحی و ارتباطی، افسردگی، انسان، طبیعت و... از دیگر موضوعاتی است كه برنامه «با هم حرف بزنیم» به آن می‌پردازد.
«با هم حرف بزنیم» شامل بخش های های مختلفی از جمله «نسل من» كه به مسائل و مشكلات نسل امروز در مقایسه با نسل گذشته می پردازد. بخش «سطر آخر» كه به جمع بندی كارشناسی مرتبط با موضوع اختصاص دارد و آبخش «چالش روز» كه از مشكلاتی كه در برقراری ارتباط موثر با دیگران با آن روبه رو می شویم و راه های كنار آمدن با آن می گوید، است.
گفتنی است، برنامه «با هم حرف بزنیم» با اجرای «میترا بهرامی»، «پویان آهنیان مقدم»، «لیلا رحیمیان ثابت»، روزهای شنبه تا چهارشنبه، از ساعت 14:05 از موج اف.ام ردیف 102 مگاهرتز، تقدیم شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

دسترسی سریع
با هم حرف بزنیم