روی خط خبر چهارشنبه ها از ساعت 20:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو سلامت

روي خط خبر

واكاوی ماجرای كرونای جهش یافته ایرانی در «روی خط خبر»

برنامه «مخاطب خاص» و «روی خط خبر» با رویكرد اطلاع رسانی و با هدف بررسی مسائل و مشكلات حوزه سلامت از رادیو سلامت پخش می‌شوند.

1400/01/29
|
06:50

برنامه «روی خط خبر» به تهیه كنندگی محسن كریمی اختصاص به اتفاقات مهم در حوزه سلامت اجتماعی دارد و چهارشنبه 13 اسفند روانه آنتن می‌شود.

این برنامه رادیویی چهارشنبه‌ها ساعت 20 به مدت یك ساعت روانه آنتن سلامت می‌شود.

برنامه سازان برنامه «روی خط خبر» هر هفته تلاش می‌كنند به اتفاقات مهم در حوزه سلامت اجتماعی كه در هفته جاری رخ داده، بپردازند و در این باره با كارشناسان صحبت كنند.

این برنامه رادیویی به حوزه‌های پزشكی، محیط زیست و … هم می‌پردازد. روز چهارشنبه 13 اسفند ماه موضوعاتی همچون مالیات از خودروها و خانه‌های لوكس طبق مصوبه اخیر مجلس، آغاز فعالیت‌های مدنی در منطقه حفاظت شده البرز مركزی و كرونای جهش یافته ایرانی خواهد پرداخت.

همچنین «مخاطب خاص» به تهیه كنندگی مرتضی میلانی دیگر برنامه‌ای است كه روی آنتن می‌رود.

وی درباره این برنامه بیان كرد: برنامه «مخاطب خاص» از تیر ماه 98 با محوریت چالش‌های نظام سلامت روی آنتن رفته و سعی كرده‌ایم در این برنامه فارغ از بحث پیگیری موضوعات روز سلامت، با نگاه كارشناسانه به مباحث و مشكلات در نظام سلامت نگاه كرده و تحلیل كنیم. برنامه «مخاطب خاص» روزهای شنبه ساعت 20 به مدت یك ساعت پخش می‌شود و پنجشنبه‌ها تكرار این برنامه است.

میلانی یادآور شد: ما در برنامه «مخاطب خاص» غالباً متمركز بر تصمیم گیری ها در نظام سلامت هستیم. همچنین از زمانی كه با بیماری كرونا رو به رو شدیم، برنامه به این سمت گرایش پیدا كرده است. در واقع به همه موارد از دارو گرفته تا تصمیم گیری های مجلس برای نظام سلامت خواهیم پرداخت.

وی گفت: درباره مباحث با كارشناسان صحبت می‌كنیم و می‌توان گفت این برنامه بازوی كمكی برای نظام سلامت است.

این تهیه كننده تاكید كرد: هدف این برنامه با ساختار میزگرد با رویكرد اطلاع رسانی و با هدف بررسی مسائل و مشكلات حوزه سلامت و پیگیری آن از مسئولان مربوطه است. گوینده برنامه «مخاطب خاص» فیروزه آدابی و كارشناس مجری جواد نوفرستی است.

دسترسی سریع
روی خط خبر