مخاطب خاص شنبه ها از ساعت 20:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو سلامت

مخاطب خاص

مشکلات نظام سلامت را با «مخاطب خاص» پیگیری کنید

برنامه «مخاطب خاص» با رویکرد اطلاع رسانی و با هدف بررسی مسائل و مشکلات حوزه سلامت و پیگیری آن به تهیه کنندگی مرتضی میلانی از رادیو سلامت پخش می شود.

1400/03/26
|
07:48

مرتضی میلانی تهیه کننده «مخاطب خاص» درباره این برنامه توضیح داد: ما در برنامه «مخاطب خاص» به چالش های نظام سلامت می پردازیم و پیگیر اخبار کلانی هستیم که در حوزه سلامت اتفاق می افتد. برنامه با رویکرد اطلاع رسانی و با هدف بررسی مسائل و مشکلات حوزه سلامت و پیگیری آن از مسئولان مربوطه روانه آنتن می شود.

وی ادامه داد: گوینده برنامه «مخاطب خاص» فیروزه آدابی و کارشناس مجری برنامه جواد نوفرستی است. ما در برنامه «مخاطب خاص» غالبا متمرکز بر تصمیم گیری ها در نظام سلامت هستیم. همچنین از زمانی که با بیماری کرونا روبرو شدیم، برنامه به این سمت گرایش پیدا کرده است. در واقع به همه موارد از دارو گرفته تا تصمیم گیری های مجلس برای نظام سلامت خواهیم پرداخت و درباره این مباحث با کارشناسان صحبت می کنیم. می توان گفت این برنامه بازوی کمکی برای نظام سلامت است.

میلانی در پایان عنوان کرد: برنامه «مخاطب خاص» از تیر ماه 98 با محوریت چالش های نظام سلامت روی آنتن رفته و سعی کرده ایم فارغ از بحث پیگیری موضوعات روز سلامت، با نگاه کارشناسانه به مباحث و مشکلات در نظام سلامت بپردازیم و تحلیل کنیم. برنامه «مخاطب خاص» روزهای شنبه ساعت 20 به مدت یک ساعت پخش می شود و پنجشنبه ها تکرار این برنامه ساعت 20 خواهد بود.

دسترسی سریع
مخاطب خاص