مسیر روشن(ویژه برنامه 22 بهمن، روز پیروزی انقلاب اسلامی) دوشنبه 22 بهمن از ساعت 09:00 به مدت 175 دقیقه

رادیو سلامت

مسير روشن

ویژه برنامه مسیر روشن رادیو سلامت همگام با مردم در راهپیمایی 22 بهمن

حضور مردم در مراسم 22 بهمن و در چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران از دید عکاسان و فیلم بردارا ن و رسانه های جمعی داخلی و خارجی طنین انداز شد و بار دیگر در صدر اخبار جهان قرار گرفت.

1397/11/23
|
09:49

رادیو سلامت نیز با حضور در مسیر راهپیمایان 22 بهمن به انعکاس حماسه ای دیگر پرداخت.
در این مراسم، برنامه مسیر روشن رادیو سلامت با وزیر نیرو، معاون دفتر رئیس جمهور، رئیس شورای اسلامی شهر تهران ، رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی ،اعضای نمایندگان مجلس شواری اسلامی و دکتر شاه آبادی معاون صدای جمهوری اسلامی ایران به گفتگو پرداخت .

در این بین رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی با حضور در جمع راهپیمایان 22 بهمن در گفتگو با وِیژه برنامه مسیر روشن رادیو سلامت درباره حضور مردم در مراسم 22 بهمن گفت : حضور مردم در این حماسه بزرگ و دریک روز بارانی و بهاری ، دل و جا ن تازه ای را به آنها داده است .مردم با حضور خود در این مراسم یکبار دیگر عهد خود را با انقلاب تجدید می کنند . غلامعلی حداد عادل افزود: مردم امروز امیدوارتر و با روحیه تر و آگاه تر به توطئه های دشمن ،برخلاف آنچه که دشمن می گوید عمل می کنند و پشتیابی خود را از انقلاب نشان می دهند.


ویژه برنامه مسیر روشن به تهیه کنندگی مرتضی میلانی ، مشاور و سردبیری فاطمه شهبازی ، گویندگی دکتر حسام الدین ریاحی و مسعود خواجه وند ، گزارشگری مرجان قندی و هادی اسدی ، هماهنگی حمیدرضا ترحمی و نویسندگی فاطمه گلچین روی آنتن رادیو سلامت رفت.

دبیر خبر : فاطمه شهبازی

دسترسی سریع
مسیر روشن