ایستگاه 2،0،1 جمعه ها از ساعت 15:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو سلامت

ايستگاه 2،0،1

چه خبر از «ایستگاه یك صفر دو»؟

اگر علاقه مند هستید بدانید كدام یك از برنامه های تخصصی رادیو سلامت برایتان كاربردی است و می خواهید گوش كنید، می توانید از برنامه «ایستگاه یك صفر دو» جویا شوید.

1400/01/30
|
07:00

«ایستگاه یك صفر دو»، برنامه ای از رادیو سلامت است كه به معرفی برنامه های رادیو سلامت می پردازد.

این برنامه شامل آیتم های مختلف است. آیتم رادیو چی به مصاحبه معصومه نوازنی با تهیه كننده های رادیو سلامت اختصاص دارد كه طرح جدید ارائه داده اند و قرار است به تازگی روی آنتن رادیو سلامت برود. به همین دلیل این آیتم اختصاص به اطلاع رسانی دارد و اینكه به مخاطب بگوییم یك برنامه جدید در راه است.

طبقه سوم از دیگر آیتم هاست، زیرا رادیو سلامت درساختمان شهدای رادیو در طبقه سوم مستقر شده و شیوا اسدی گزارشگر برنامه به سراغ همكاران واحدهای مختلف می رود و از آنها درباره نوع فعالیتهایشان می پرسد. از جمله دفتر مدیریت، گروه ها ی برنامه ساز:خانواده، بهداشت روان، بهداشت وتندرستی، سلامت اجتماعی، تغذیه، اصلاعات وبرنامه ریزی و تمام واحدهایی كه در شبكه مشغول كارند وهمین طور سری هم به اتاق تهیه كنندگان، ارتباطات و... می زند.

آیتم صندوقچه شامل گفتگوی معصومه نوازنی گوینده برنامه با عوامل قدیمی رادیو سلامت از جمله برنامه سازان وهمكارانی كه قبلا با شبكه سلامت همكاری می كردند والان یا به شبكه های دیگر رفته یا بازنشست شدند.

آیتم پشت صحنه درباره مصاحبه شیوا اسدی با عوامل برنامه ساز هنگام ضبط برنامه در تولید و پخش در استودیو برنامه های زنده است.

آیتم عمو پستچی با اجرای منصور اسكندری كه پیامك ها وتلفنهای مخاطبان را پیگیری و پاسخ می گوید.

آیتم ای پی جی كه جدول پخش برنامه هایی را كه موضوعاتشان در اتاق فكر تصویب نهایی شده با اجرای فرناز بیات معرفی می كند.

آیتم حیاط خلوت شامل مصاحبه معصومه نوازنی است كه با هنرمندان و فرهیختگانی كه در حوزه سلامت فعالیت می كنند،سفیران سلامت و كسانی كه مروج رادیو سلامت هستند صحبت می كند.

آیتم به وقت سلامت با اجرای دونوجوان سارینا عمادی وبهار زهدی به آرشیو زمانی می پردازد. خلاصه برنامه های خاص شبكه كه چالشی و مخاطب پسند هستند ازجمله پاسخگو را در اختیارمخاطب می گذارد تا از آرشیو زمانی اگر آن را نشنیده دریافت كند. در واقع معرفی سایت رادیو سلامت برای مخاطب خواهد بود.

آیتم صفحه سلامت با اجرای فرناز بیات به فعالیتها و تلاش رادیو سلامت در فضای مجازی می پردازدو صفحه و محتوای این فضا را به مخاطب رادیو سلامت جهت پیگیری معرفی می كند.

این برنامه روزهای چهارشنبه ساعت19:30 به تهیه كنندگی فاطمه بی تقصیر از رادیو سلامت پخش می شود

دسترسی سریع
ایستگاه 2،0،1