فرزند من شنبه ها و دوشنبه ها از ساعت 16:30 به مدت 25 دقیقه

رادیو سلامت

فرزند من

بهترین زمان خرید موبایل و تبلت برای کودکان و قوانینی برای استفاده از آن ها

واقعا بهترین زمان خرید موبایل و تبلت برای کودکان چه زمانی است؟ این سوال را حتما باید از خود بپرسید. امروزه دغدغه های والدین برای تربیت فرزندانشان با گذشته متفاوت است، حتی بازی کردن و آموزش کودکان هم دستخوش تغییر شده است.

1397/08/23
|
11:28

واقعا بهترین زمان خرید موبایل و تبلت برای کودکان چه زمانی است؟ این سوال را حتما باید از خود بپرسید. امروزه دغدغه های والدین برای تربیت فرزندانشان با گذشته متفاوت است، حتی بازی کردن و آموزش کودکان هم دستخوش تغییر شده است. صرف نظر از اینکه این تغییر در آموزش به نحوی مفید واقع شده است، در این مطلب به بررسی تاثیرات مخرب موبایل و تبلت و قوانینی برای استفاده از این وسایل برای کودکان خواهیم پرداخت.
مثل همیشه مهمترین مسئله این است که الگوی خوبی برای فرزندانتان باشید، اینکه دائما با گوشی یا تبلت سرگرم باشید و وقت زیادی را صرف کار کردن با موبایل تان کنید، الگویی بد برای فرزندتان خواهد بود. اما توجه داشته باشید که نمی توانید کودکتان را برای همیشه از این وسایل دیجیتال دور کنید و استفاده از آنها در جامعه ی امروزی امری اجتناب ناپذیر است و چه بسا فوایدی را هم در زندگی انسان دارد. زیرا اگر در خانه ی شما از موبایل فقط در مواقع ضرروی و خاص استفاده شود، بازهم در محیط های دیگر به صورت گسترده از آن استفاده می شود. شاید دوستان کودکتان دائما با گوشی بازی کنند و...

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت برنامه "فرزند من" 23 آبان ماه در ساعت 16:30 به موضوع بهترین زمان خرید موبایل و تبلت برای کودکان و قوانینی برای استفاده از آنها می پردازد.

دسترسی سریع
فرزند من