صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

سیاه سپید خاکستری (ویژه انتخابات)

سیاه سپید خاکستری (ویژه انتخابات)

هر روز از ساعت 11:50 به مدت 10 دقيقه

شبكه رادیویی سلامت همزمان با برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست و شورای ‌اسلامی شهر و روستا، ویژه برنامه «سیاه، سفید، خاکستری» را از موج اف. ام ردیف ۱۰۲ مگاهرتز تقدیم شنوندگان می کند.

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، در ویژه برنامه «سیاه، سفید، خاکستری» مخاطبان با مفهوم سواد رسانه‌ای آشنا می‌شوند تا امکان قدرت تحلیل اخبار و رویدادهای منتشر شده در رسانه‌ها اعم از تصویری، صوتی، مکتوب و همچنین اطلاعات و اخبار منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی برایشان فراهم شود.
این برنامه انتخاباتی کاری از گروه بهداشت روان رادیو سلامت به تهیه كنندگی «ساریا چهری» و کارشناسی حسین خطیبی، دکترای علوم ارتباطات اجتماعی است كه به منظور بررسی اهمیت انتخاب کردن و انتخاب در زندگی به طرح و بررسی مسائل و دغدغه هایی که با موضوع انتخاب در ارتباط هستند، خواهد پرداخت.
هدف این برنامه رادیویی در کنار آشنایی شنوندگان با مفهوم سواد رسانه‌ای، آشنایی با کارکرد رسانه‌ها در زمینه‌ها و حوزه‌های مختلف است.
گفتنی است، ویژه برنامه انتخاباتی «سیاه، سفید، خاکستری» از یکم اردیبهشت ماه ساعت 11:50 به مدت 10 دقیقه با تكرار پخش در ساعت 2:30 از موج اف.ام ردیف 102 مگاهرتز تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

مرتبط با این خبر