فصل پروانگی پنج شنبه ها و جمعه ها از ساعت پنج شنبه ها: 15:30 و جمعه ها: 15:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو سلامت

فصل پروانگي

«فصل پروانگی» پاسخ می دهد: در تابستان چقدر به فعالیت های ورزشی می پردازید؟

برنامه «فصل پروانگی» شبکه رادیویی سلامت، جمعه ـ 30 تیر ماه، با موضوع «ورزش در تابستان» تقدیم شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

1396/04/28
|
10:08

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، «فصل پروانگی» می کوشد تا نوجوانان را با سبک زندگی درست و سالم آشنا کند و راهنمایی برای نوجوانان باشد به خصوص افرادی که در سالهای آغازین نوجوانی هستند و پرسشهای بسیاری در زمینه هایی نظیر بلوغ جسمی و فکری و اجتماعی دارند.
ثبت نام در کلاس های ورزشی تابستان، باید متناسب با توانایی ها و علاقه نوجوانان باشد و در جهت تامین سلامت افراد و نهادینه شدن ورزش در زندگی آنها باشد.؛ در همین ارتباط، این برنامه رادیویی، با حضور امیر حسین براتی، متخصص پزشکی ورزشی به این پرسش که در تابستان چقدر به فعالیت های ورزشی می پردازید؟ چرا؟ پاسخ خواهد داد.
داستان، نمایش، گزارش، تلنگر (که سعی دارد با چند پرسش ساده ذهن نوجوانان را به چالش بکشد تا بیاموزند در مورد مسایل گوناگون چگونه بیاندیشند و مسایل را تحلیل کنند) و مباحث کارشناسانه از جمله بخش های این برنامه رادیویی به تهیه «پیمان پناهی» و گویندگی «محمد مطلب» کاری از گروه سلامت اجتماعی رادیو سلامت است که با محوریت ویژگی های دوره نوجوانی تقدیم مخاطبان می شود.
یادآور می شود، برنامه فصل پروانگی روزهای پنجشننبه از ساعت 15:30 و جمعه از ساعت 15 به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی سلامت پخش می شود.

دسترسی سریع
فصل پروانگی