فصل پروانگی پنج شنبه ها و جمعه ها از ساعت پنج شنبه ها: 15:30 و جمعه ها: 15:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو سلامت

فصل پروانگي

«فصل پروانگی» بررسی می کند: سلامت در چهارشنبه آخر سال

برنامه «فصل پروانگی» شبکه رادیویی سلامت، جمعه ـ 18 اسفند ماه، با موضوع «سلامت در چهارشنبه آخر سال » تقدیم شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

1396/12/16
|
13:08

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، «فصل پروانگی» می کوشد تا نوجوانان را با سبک زندگی درست و سالم آشنا کند و راهنمایی برای نوجوانان باشد به خصوص افرادی که در سالهای آغازین نوجوانی هستند و پرسشهای بسیاری در زمینه هایی نظیر بلوغ جسمی و فکری و اجتماعی دارند.
با همراهی والدین و توجه به نکات ایمنی و شادی در چهارچوب عقل و قانون و الگوبرداری از عملکرد صحیح دوستان می توانیم ساعات شاد و سالمی را تجربه کنیم. در همین ارتباط، این برنامه رادیویی، با حضور مریم جلالی کشاورز، روانشناس کودک و نوجوان به این پرسش که « چگونه چهارشنبه آخر سال شادی را همراه با خانواده داشته باشیم؟» پاسخ می دهد.
داستان، نمایش، گزارش، تلنگر (که سعی دارد با چند پرسش ساده ذهن نوجوانان را به چالش بکشد تا بیاموزند در مورد مسایل گوناگون چگونه بیاندیشند و مسایل را تحلیل کنند) و مباحث کارشناسی از جمله بخش های این برنامه رادیویی به تهیه «پیمان پناهی» و گویندگی «محمد مطلب» کاری از گروه سلامت اجتماعی رادیو سلامت است که با محوریت ویژگی های دوره نوجوانی تقدیم مخاطبان می شود.
گفتنی است، برنامه «فصل پروانگی» روزهای پنجشننبه از ساعت 15:30 و جمعه از ساعت 15 به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی سلامت پخش می شود.

دسترسی سریع
فصل پروانگی