فصل پروانگی پنج شنبه ها و جمعه ها از ساعت پنج شنبه ها: 15:30 و جمعه ها: 15:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو سلامت

فصل پروانگي

در «فصل پروانگی»، زمستان می آموزدکه ...

برنامه «فصل پروانگی» شبکه رادیویی سلامت، جمعه ـ پانزدهم دی ماه، با موضوع «زمستان می آموزدکه… » تقدیم شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

1396/10/13
|
11:36

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، «فصل پروانگی» می کوشد تا نوجوانان را با سبک زندگی درست و سالم آشنا کند و راهنمایی برای نوجوانان باشد به خصوص افرادی که در سالهای آغازین نوجوانی هستند و پرسشهای بسیاری در زمینه هایی نظیر بلوغ جسمی و فکری و اجتماعی دارند.
نوجوانان از تفاوت نسلها درس زندگی میگیرند.زمستان مقدمه بهاراست.بهار پربار بدون زمستان معنی ندارد.در همین ارتباط، این برنامه رادیویی، با حضور میترا میرفخرایی، روانشناس به موضوع تفاوت نسلها خواهد پرداخت.
داستان، نمایش، گزارش، تلنگر (که سعی دارد با چند پرسش ساده ذهن نوجوانان را به چالش بکشد تا بیاموزند در مورد مسایل گوناگون چگونه بیاندیشند و مسایل را تحلیل کنند) و مباحث کارشناسی از جمله بخش های این برنامه رادیویی به تهیه «پیمان پناهی» و گویندگی «محمد مطلب» کاری از گروه سلامت اجتماعی رادیو سلامت است که با محوریت ویژگی های دوره نوجوانی تقدیم مخاطبان می شود.
گفتنی است، برنامه «فصل پروانگی» روزهای پنجشننبه از ساعت 15:30 و جمعه از ساعت 15 به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی سلامت پخش می شود.

دسترسی سریع
فصل پروانگی