فصل پروانگی پنج شنبه ها و جمعه ها از ساعت پنج شنبه ها: 15:30 و جمعه ها: 15:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو سلامت

فصل پروانگي

«فصل پروانگی» به سراغ «رفت و آمدهای خانوادگی» رفت

برنامه «فصل پروانگی» شبکه رادیویی سلامت، جمعه ـ یکم دی ماه، با موضوع «نوجوانان و رفت و آمد» تقدیم شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

1396/09/29
|
09:35

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، «فصل پروانگی» می کوشد تا نوجوانان را با سبک زندگی درست و سالم آشنا کند و راهنمایی برای نوجوانان باشد به خصوص افرادی که در سالهای آغازین نوجوانی هستند و پرسشهای بسیاری در زمینه هایی نظیر بلوغ جسمی و فکری و اجتماعی دارند.
این روزها نوجوانان کمتر در این مراسم شرکت می کنند و بیشتر با رایانه و فضای مجازی درگیرند.در حالی که با حضور در جمع فامیل میتوانند تجربیات خوبی در بسیاری زمینه ها داشته باشند ؛ در همین ارتباط، این برنامه رادیویی، با حضور میترا میرفخرایی، روانشناس به این پرسش که آیا رفت و آمدهای خانوادگی تمرینی برای حضور آنان در جامعه است؟ پاسخ خواهد داد.
داستان، نمایش، گزارش، تلنگر (که سعی دارد با چند پرسش ساده ذهن نوجوانان را به چالش بکشد تا بیاموزند در مورد مسایل گوناگون چگونه بیاندیشند و مسایل را تحلیل کنند) و مباحث کارشناسانه از جمله بخش های این برنامه رادیویی به تهیه «پیمان پناهی» و گویندگی «محمد مطلب» کاری از گروه سلامت اجتماعی رادیو سلامت است که با محوریت ویژگی های دوره نوجوانی تقدیم مخاطبان می شود.
یادآور می شود، برنامه فصل پروانگی روزهای پنجشننبه از ساعت 15:30 و جمعه از ساعت 15 به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی سلامت پخش می شود.

دسترسی سریع
فصل پروانگی