فصل پروانگی پنج شنبه ها و جمعه ها از ساعت پنج شنبه ها: 15:30 و جمعه ها: 15:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو سلامت

فصل پروانگي

«فصل پروانگی» پاسخ می دهد: خلاقیت نوجوانان مقدمه پیشرفت بیشتر

برنامه «فصل پروانگی» شبکه رادیویی سلامت، جمعه ـ 10 آذر ماه، با موضوع «خلاقیت نوجوانان» تقدیم شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

1396/09/08
|
16:02

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، «فصل پروانگی» می کوشد تا نوجوانان را با سبک زندگی درست و سالم آشنا کند و راهنمایی برای نوجوانان باشد به خصوص افرادی که در سالهای آغازین نوجوانی هستند و پرسشهای بسیاری در زمینه هایی نظیر بلوغ جسمی و فکری و اجتماعی دارند.
نوجوانی اگرچه با رویا و خیالپردازی همراه است اما اگر نوجوانان بیاموزند تا با پرسشگری.چرا و چگونه.وتجربه عملی تحت نظر والدین کارهای خود را انجام داده و به دنبال راههای جدید باشند در اینده نیز نگرشی خلاق خواهند داشت؛ در همین ارتباط، این برنامه رادیویی، با حضور میترا میر فخرایی، روانشناس ؛ مهندس محمود کریمی، کارشناس تکنیک های نوآوری به این پرسش که خلاقیت نوجوانان مقدمه پیشرفت بیشتر؟ پاسخ خواهد داد.
داستان، نمایش، گزارش، تلنگر (که سعی دارد با چند پرسش ساده ذهن نوجوانان را به چالش بکشد تا بیاموزند در مورد مسایل گوناگون چگونه بیاندیشند و مسایل را تحلیل کنند) و مباحث کارشناسانه از جمله بخش های این برنامه رادیویی به تهیه «پیمان پناهی» و گویندگی «محمد مطلب» کاری از گروه سلامت اجتماعی رادیو سلامت است که با محوریت ویژگی های دوره نوجوانی تقدیم مخاطبان می شود.
یادآور می شود، برنامه فصل پروانگی روزهای پنجشننبه از ساعت 15:30 و جمعه از ساعت 15 به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی سلامت پخش می شود.

دسترسی سریع
فصل پروانگی