از ساعت به مدت

رادیو سلامت

نیم نگاه گروه سلامت روان

در «نیم نگاه» بشنوید: بررسی نقش خانواده ها در تبیین ارزشهای انقلابی اسلامی به فرزندان

به مناسبت ایام الله دهه مبارك فجر انقلاب اسلامی، برنامه «نیم نگاه»، شبكه رادیویی سلامت در ایام الله دهه فجر موضوع « انقلابی گری و معیارهای روانشناسی برای رسیدن به جامعه انقلابی » را با حضور كارشناسان مورد بحث و بررسی قرار می دهد.

1396/11/10
|
13:56

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت؛ «نیم نگاه» مجله ای خبری و تحلیلی است كه به بررسی موضوعات روز سلامت در ابعاد بهداشت روان، بهداشت و تندرستی، خانواده، اجتماعی و تغذیه و سلامت می پردازد.
همزمان با آغاز ایام الله دهه مبارك فجر، در برنامه «نیم نگاه» روز های 14و 18بهمن ماه، با حضور كارشناسان و مسئولان، موضوعاتی همچون دستاوردهای سلامت و پیشرفت های پزشكی در شركت های دانش بنیان، پیشرفت های صنایع غذایی در انقلاب اسلامی با رویكرد تبیینی، تبیین دستاوردهای حوزه خانواده بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، نقش خانواده ها در تبیین ارزشهای انقلابی اسلامی به فرزندان، انقلابی گری و معیارهای روانشناسی برای رسیدن به جامعه انقلابی، خدمات و حمایت های اجتماعی در سال های اخیر و ... مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
یادآور می شود، برنامه «نیم نگاه» روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته، از ساعت 12:30 به مدت 40 دقیقه، از موج اف.ام ردیف 102 مگاهرتز تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

دسترسی سریع
نیم نگاه گروه سلامت روان