صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

از ساعت به مدت

همزمان با ولادت حضرت زهرا (س)، روز مادر و روز زن؛ برنامه «پشت پلك صبح» شبكه رادیویی سلامت، بامداد یکشنبه ـ 29 اسفند ماه، با موضوع «صبر و شکیبایی مادرانه» تقدیم شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، «پشت پلك صبح» عنوان برنامه ای از این شبكه رادیویی است كه می كوشد فضایی آرام را برای لحظه های شبانگاهی شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش به ارمغان آورد.
این برنامه شبانگاهی بامداد یکشنبه كه كاری از گروه خانواده شبكه رادیویی سلامت است كه با حضور حجت الاسلام هاشمی تهرانی، کارشناس مذهبی و دکتر مریم فرضی، روان شناس و با تاکید بر اینکه اگر دلسوزی و حس لطیف مادرانه نبود انسان محبت و عشق و فداکاری را نمی آموخت، به سوال مخاطبان درباره موضوع « اخلاق در خانواده» پاسخ می دهد.
برنامه «پشت پلك صبح» در راستای ارتقای دانش مخاطبان در حوزه سلامت و تغییر نگرش در افراد شب كار، هر شب از ۳۰ دقیقه بامداد به مدت ۱۲۰ دقیقه،از موج اف. ام ردیف ۱۰۲ مگاهرتز تقدیم شنوندگان شبكه رادیویی سلامت می شود.
گفتنی است، در این روز در ویژه برنامه های «پا به پای بهار» و «به سمت بهار» نیز به موضوع ولادت حضرت زهرا (س) و روز مادر پرداخته می شود.

مرتبط با این خبر

  • سیزدهمین روز فروردین را با رادیو سلامت سپری کنید

  • چگونه روحیه طبیعت دوستی را در فرزندان خود تقویت کنیم؟