صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

از ساعت به مدت

همزمان با ولادت حضرت زهرا (س)، روز مادر و روز زن؛ برنامه «پشت پلک صبح» شبکه رادیویی سلامت، بامداد یکشنبه ـ 29 اسفند ماه، با موضوع «صبر و شکیبایی مادرانه» تقدیم شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، «پشت پلک صبح» عنوان برنامه ای از این شبکه رادیویی است که می کوشد فضایی آرام را برای لحظه های شبانگاهی شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش به ارمغان آورد.
این برنامه شبانگاهی بامداد یکشنبه که کاری از گروه خانواده شبکه رادیویی سلامت است که با حضور حجت الاسلام هاشمی تهرانی، کارشناس مذهبی و دکتر مریم فرضی، روان شناس و با تاکید بر اینکه اگر دلسوزی و حس لطیف مادرانه نبود انسان محبت و عشق و فداکاری را نمی آموخت، به سوال مخاطبان درباره موضوع « اخلاق در خانواده» پاسخ می دهد.
برنامه «پشت پلک صبح» در راستای ارتقای دانش مخاطبان در حوزه سلامت و تغییر نگرش در افراد شب کار، هر شب از 30 دقیقه بامداد به مدت 120 دقیقه،از موج اف. ام ردیف 102 مگاهرتز تقدیم شنوندگان شبکه رادیویی سلامت می شود.
گفتنی است، در این روز در ویژه برنامه های «پا به پای بهار» و «به سمت بهار» نیز به موضوع ولادت حضرت زهرا (س) و روز مادر پرداخته می شود.

مرتبط با این خبر

  • «پشت پلک صبح» پاسخ می دهد: چقدر «ترس» هایمان را می شناسیم؟

  • دردانه های والدین در «پشت پلک صبح» (ویژه ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختران)

  • روز بهزیستی و تامین اجتماعی به روایت رادیو سلامت

  • سیزدهمین روز فروردین را با رادیو سلامت سپری کنید

  • چگونه روحیه طبیعت دوستی را در فرزندان خود تقویت کنیم؟