حریم آرامش پنجشنبه ها از ساعت 22:15 به مدت 30 دقیقه

رادیو سلامت

حريم آرامش

پادكستی برای پاسخگویی به نیازهای زوجین

پادكست «حریم آرامش» شبكه رادیویی سلامت قصد دارد به بررسی نقش مشاوره جنسی پیش از ازدواج ، چرخه پاسخ جنسی ، و باورهای غلط در رابطه جنسی بپردازد.

1402/08/14
|
13:09

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، نارضایتی جنسی یكی از مهمترین عواملی است كه منجر به طلاق می‌شود، اما این نارضایتی خود را در پوشش‌های مختلفی مثل خیانت، عدم تفاهم زوجین با هم، اختلافات فرهنگی و... نشان می‌دهد. بر اساس آمارهای رسمی 50 درصد علت طلاق ها در كشور به نبود آگاهی‌ درباره مسائل جنسی مربوط می‌شود.
متاسفانه مسائل جنسی در كشور به نوعی تابو بوده و هست. بنابراین باید برنامه هایی را تدوین و ایجاد كنیم كه با توجه به عقاید مذهبی، فرهنگی و اجتماعی و با لحاظ كردن همه نیازهای خانواده بتواند جوابگوی نیازهای زوجین هم باشد. تولید و انتشار پادكست "حریم آرامش" در پاسخ به همین دغدغه شروع شده و خوشبختانه با انتشار اولین اپیزود بازخوردهای خوبی از طرف مخاطبان داشته است.
«سهیلا باقری» تهیه كننده این پادكست است كه در آن شنونده ی گفتگوی خانم لیلا علوی كارشناس ارشد مامایی با دكتر «زهرا سلمانی» دكترای بهداشت باروری و فوق دكترای سلامت جنسی، خواهیم بود مباحثی كه تاكنون در این پادكست مطرح شده شامل نقش مشاوره جنسی پیش از ازدواج ، چرخه پاسخ جنسی ، و باورهای غلط در رابطه جنسی ست كه با عنوان اسطوره های جنسی منتشر شده است.
پادكست حریم آرامش معمولا به صورت هفتگی و حوالی ساعت 9 شب در شنوتو و كست باكس منتشر می شود. از طریق پیام رسان بله هم می توانید در جریان اخبار مرتبط با پادكست قرار بگیرید
پیوند عضویت در پیامرسان بله:
https://ble.ir/harimearamesh
پیوند پادكست حریم آرامش در پادگیر شنوتو :
https://shenoto.com/channel/podcast/Harime-Aramesh
پیوند پادكست حریم آرامش در پادگیر كست باكس :
https://castbox.fm/channel/%D8%AD%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%B4-id5622999?country=us
گفتنی است، صدای جمهوری اسلامی ایران به‌ منظور شناسایی، آموزش و معرفی برترین پادكست‌های فارسی كشور و نیز ایجاد رقابت پویا و سازنده میان پادكسترهای فارسی و همچنین كشف و رشد استعدادهای این حوزه، «اولین رویداد ملی پادكست فارسی» را برگزار می‌كند.
لازم به ذكر است، مهلت ارسال آثار تا 30 آبان ماه سال جاری است؛ و آیین پایانی اولین رویداد ملی پادكست فارسی بهمن ماه 1402 در تهران برگزار خواهد شد و طی آن برگزیدگان، جوایز نفیس و لوح تقدیر دریافت خواهند كرد.

دسترسی سریع
حریم آرامش