حلقه گمشده پنجشنبه از ساعت 22:10 به مدت 45 دقیقه

رادیو سلامت

حلقه گمشده

انتقاد صحیح از همسران در «حلقه گمشده»

برنامه «حلقه گمشده» شبکه رادیویی سلامت، پنجشنبه ـ 19 بهمن ماه، «شیوه های صحیح انتقاد از همسر چیست؟» را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.

1396/11/18
|
10:31

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، یکی از مهم‌ترین مهارت‌های زندگی، مهارت برقراری ارتباط مؤثر است؛ چرا که ارتباط یکی از مؤلفه‏های اصلی زندگی اجتماعی است و چنانچه این مؤلفه نادیده گرفته شود، بی‏شک پایه اصلی زندگی به لغزش می‏افتد و رضایتمندی از آن محو می‏شود. بر همین اساس، در برنامه «حلقه گمشده» شبکه رادیویی سلامت تلاش می‌ شود تا روابط صحیح بین اعضای خانواده آموزش داده شود.
اختلاف سلیقه در هر زندگی خواه ناخواه وجود دارد اما امادگی از چگونگی بیان این اختلاف سلیقه و انتقاد از همسر با لحاظ کردن زمان و مکان و زبان و شکل و میزان انتقاد می تواند به بهتر شدن رابطه همسر کمک کند ؛ در همین ارتباط، این برنامه رادیویی، پنجشنبه، با حضور دکتر علیرضا شریف یزدی، جامعه شناس و دکتر اسکندری، روانشناس، به بررسی شیوه های صحیح انتقاد از همسر خواهد پرداخت.
برنامه «حلقه گمشده» هر هفته با حضور روان‌شناسان و کارشناسان حوزه خانواده و انتخاب یک موضوع به بررسی روابط بین اعضای خانواده می‌پردازد. بنابراین عوامل و کارشناسان این برنامه با هوشمندی تلاش دارند موضوعاتی را بررسی کنند که دغدغه خانواده‌هاست.
گفتنی است، «حلقه گمشده» به تهیه ‌کنندگی «ملیحه صادق کاظمی»، عنوان برنامه ای از گروه خانواده شبکه رادیویی سلامت است که پنجشنبه شب‌ها، ساعت 22:10دقیقه به مدت 55 دقیقه پخش می‌شود.

دسترسی سریع
حلقه گمشده