حلقه گمشده پنجشنبه از ساعت 22:10 به مدت 45 دقیقه

رادیو سلامت

حلقه گمشده

تاثیر همکاری زوجین در امور خانه روی خط «حلقه گمشده»

برنامه «حلقه گمشده» شبکه رادیویی سلامت، پنجشنبه ـ 13 مهر ماه، «تاثیر همکاری زوجین در امور خانه و تاثیر آن بر روابط بین همسران» را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.

1396/07/12
|
14:31

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، یکی از مهم‌ترین مهارت‌های زندگی، مهارت برقراری ارتباط مؤثر است؛ چرا که ارتباط یکی از مؤلفه‏های اصلی زندگی اجتماعی است و چنانچه این مؤلفه نادیده گرفته شود، بی‏شک پایه اصلی زندگی به لغزش می‏افتد و رضایتمندی از آن محو می‏شود. بر همین اساس، در برنامه «حلقه گمشده» شبکه رادیویی سلامت تلاش می‌ شود تا روابط صحیح بین اعضای خانواده آموزش داده شود.
این برنامه رادیویی، پنجشنبه ـ 13 مهر ماه، با حضور علیرضا شریفی یزدی،جامعه شناس و فرناز سیف، روانشناس با تاکید بر اینکه همکاری نکردن همسران در انجام کارهای خانه و امور فرزندان می تواند عوارض زیادی را بر روابط بین همسران و البته سلامت روان آن ها داشته باشد، به بررسی تاثیر همکاری زوجین در امور خانه و تاثیر آن بر روابط بین همسران خواهد پرداخت.
برنامه «حلقه گمشده» هر هفته با حضور روان‌شناسان و کارشناسان حوزه خانواده و انتخاب یک موضوع به بررسی روابط بین اعضای خانواده می‌پردازد. بنابراین عوامل و کارشناسان این برنامه با هوشمندی تلاش دارند موضوعاتی را بررسی کنند که دغدغه خانواده‌هاست.
گفتنی است، «حلقه گمشده» به تهیه ‌کنندگی «ملیحه صادق کاظمی»، عنوان برنامه ای از گروه خانواده شبکه رادیویی سلامت است که پنجشنبه شب‌ها، ساعت 22:10دقیقه به مدت 55 دقیقه پخش می‌شود.

دسترسی سریع
حلقه گمشده