تصویر خیال جمعه ها (یك هفته در میان) از ساعت 19:10 به مدت 45 دقیقه

رادیو سلامت

تصویر خیال

تحلیل روانشناختی فیلم «آباجان » در رادیو سلامت

در برنامه این هفته «تصویر خیال» شبکه رادیویی سلامت، فیلم سینمایی فیلم «آباجان» ساخته «هاتف علیمردانی» مورد نقد و بررسی قرار می‌‌گیرد.

1396/11/11
|
11:38

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، دکتر فربد فدائی، روانپزشک با حضور در برنامه «تصویر خیال» روز پنجشنبه ـ 12 بهمن ماه، به تحلیل روانشناختی فیلم «آباجان» ساخته هاتف علیمردانی می‌پردازد.
در خلاصه فیلم «آباجان» آمده است: در دهه شصت در شهر زنجان خانواده ای، هم جنگ را تجربه می کنند و هم کشمکش های درون خانواده را که به یک جنگ داخلی و درونی تبدیل می شود و...
«تصویر خیال» به تهیه کنندگی «مرتضی میلانی» یکی از برنامه های شبکه رادیویی سلامت در زمینه نقد فیلم های سینمایی است؛ که در این برنامه فیلم‌های سینمای ایران برای نخستین بار از دیدگاه روانشناختی تحلیل شده و نکات پزشکی مطروح شده در آن‌ها از نظر تطابق با واقعیات و یافته‌های علمی مورد مداقه قرار می‌گیرند.
برای افزایش بار علمی «تصویر خیال»، تلاش شده تا کارشناسانی به این برنامه دعوت شوند که دارای تجربه یا مدرک تحصیلی مرتبط با موضوع فیلم مورد بحث باشند.
گفتنی است، این برنامه پنجشنبه هر هفته ساعت 19:10 دقیقه به مدت 55 دقیقه (یک هفته در میان) از موج اف. ام ردیف صد و دو مگاهرتز تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می‌شود.

دسترسی سریع
تصویر خیال