تصویر خیال جمعه ها (یك هفته در میان) از ساعت 19:10 به مدت 45 دقیقه

رادیو سلامت

تصویر خیال

تحلیل روانشناختی سریال «پریا» در رادیو سلامت

سریال «پریا» ساخته حسین سهیلی زاده در برنامه این هفته «تصویر خیال» شبکه رادیویی سلامت مورد نقد و بررسی قرار می‌‌گیرد.

1396/10/27
|
11:43

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، «تصویر خیال» به تهیه کنندگی «مرتضی میلانی» یکی از برنامه های بخش شامگاهی رادیو سلامت است؛ که در این برنامه فیلم‌ و سریالهای سینمای ایران برای نخستین بار از دیدگاه روانشناختی تحلیل شده و نکات پزشکی مطروحه در آن‌ها از نظر تطابق با واقعیات و یافته‌های علمی مورد مداقه قرار می‌گیرند.
مینا پورفرخ، روانشناس و مشاور خانواده با حضور در برنامه «تصویر خیال» روز پنجشنبه ـ 28 دی ماه، با تحلیل روانشناختی سریال«پریا» ساخته حسین سهیلی زاده به مواجهه نوجوانی حاشیه نشین با مسائل و مشکلات اجتماعی می‌پردازد.
قصه از جایی آغاز می‌شود که «پریا» پس از چند سال دوری از ایران به کشور باز می‌گردد. در شرایطی که پریا همچنان از ازدواج قدیمی‌ اش سرخورده است، وارد رابطه‌ای عاطفی با کیوان، پسرخاله‌اش می‌شود. زوج تازه به امید آغاز زندگی تازه، مشکلات را یک به یک از سر راه بر می‌دارند؛ اما برخی اتفاق‌ها ادامه رابطه عاشقانه این زوج را به خطر می‌اندازد، اتفاق‌هایی که ...
برای افزایش بار علمی «تصویر خیال»، تلاش شده تا کارشناسانی به این برنامه دعوت شوند که دارای تجربه یا مدرک تحصیلی مرتبط با موضوع سریال مورد بحث باشند.
یادآور می شود، این برنامه پنجشنبه هر هفته ساعت 19:10 دقیقه به مدت 55 دقیقه (یک هفته در میان) از موج اف. ام ردیف صد و دو مگاهرتز تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می‌شود.

دسترسی سریع
تصویر خیال