صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

جمعه ها از ساعت 16:05 به مدت 50 دقیقه

شبکه رادیویی سلامت، مسابقه « سه نسل» را جمعه ها ساعت 16:00 از موج اف ام ردیف 102 تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می کند؛ اگر شما هم می خواهید در این مسابقه شرکت کنید به سامانه 30000102 پیامک بزنید.

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، مسابقه « سه نسل» کاری از گروه خانواده به تهیه کنندگی ملیحه کاظمی و با اجرای فیروزه آدابی بر روی آنتن می رود.
هدف عوامل برنامه این است که در قالب مسابقه‌ای شاد، اطلاعاتی مفید به مخاطبان برنامه منتقل شود. گردشگری و تفریح سالم از عواملی است که سبب شادی روح و در پی آن سلامت جسم می‌شود. همین معرفی ساده شاید سبب شود خانواده‌ها به آنجا بروند و لحظات شادی را بگذرانند. سلامت شامل روح و جسم با هم است.
از ویژگی‌های مسابقه سه نسل این است که سوالات برنامه مختص حوزه پزشکی نیست و اطلاعات عمومی را نیز در بر می‌گیرد. ملیحه کاظمی می‌گوید: هدف برنامه این است که اطلاعات عمومی مخاطبان در حوزه پزشکی، اجتماعی، ورزشی و هنری ارتقا یابد. به همین دلیل بخشی از سوالات به حوزه‌های دیگر مربوط می‌شود تا ضمن این که جذابیت برنامه را افزایش دهد، مانع از خستگی مخاطب نیز بشود. این سبب شده مسابقه با دیگر مسابقات رادیویی متفاوت باشد.

مرتبط با این خبر

  • شما هم به مسابقه رادیویی «سه نسل» دعوت هستید