كودك من چهارشنبه ها از ساعت 16:30 به مدت 25 دقیقه

رادیو سلامت

كودك من

انتقال شادی و هیجان به كودكان در رادیو

«كودك من» به والدین آموزش می‌دهد كه چطور مهارت هیجان را از همان كودكی به فرزندان‌شان آموزش بدهند.

1400/04/01
|
07:03

برنامه «كودك من» از تولیدات گروه بهداشت روان رادیو سلامت است كه با مشاوره لعیا باستانی مدیر گروه روانه آنتن می‌شود. پدر و ماردهایی كه دوست دارند كودكان شاد، سالم و با نشاط داشته باشند می‌توانند شنونده برنامه باشند كه با حضور دكتر سایناز مودت رواشناس كودك و نوجوان روانه آنتن می‌شود.

این برنامه پاسخگوی سئوالات و دغدغه‌های والدین است و به موضوعات مختلف در حوزه بهداشت روان كودك پرداخت می‌شود و اطلاعاتی در خصوص نحوه رفتار با كودك، آموزش سبك زندگی و مهارتهای ده‌گانه در اختیار والدین قرار می‌دهد.

برنامه كودك من دوم تیر ماه ساعت 16 و 30 دقیقه به موضوع رابطه مادر و كودك باید چگونه باشد،اختصاص دارد. همچنین 9 تیر ماه به این موضوع می‌پردازد كه چطور هیجان را از همان كودكی به فرزندان‌مان آموزش بدهیم. 16 تیر هم به بررسی موضوع وقتی پدر یا مادر با كودك دعوا می‌كنند بعد از آن چه رفتاری داشته باشند، می‌پردازد.

محورهای برنامه شامل آموزش مهارت‌هایی در حوزه‌های خودآگاهی، همدلی، روابط بین فرد، ارتباط موثر، مقابله با استرس، مدیریت هیجان، حل مسئله، تصمیم گیری، تفكر خلاق، تفكر نقادانه و. . است كه به تهیه‌كنندگی فاطمه بی‌تقصیر از رادیو سلامت پخش می‌شود.

دسترسی سریع
كودك من