خونه زندگی شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10:30 به مدت 80 دقیقه

خونه زندگی با رویكرد تحكیم بنیان خانواده در رادیو

برنامه خونه زندگی با رویكرد تحكیم بنیان خانواده هر روز به غیر از روزهای جمعه از رادیو سلامت پخش می شود. این برنامه شامل بخش های نمایشی است كه محیا اسناوندی نقش دختر خانواده را در این نمایش بازی می كند.

1400/01/31
|
07:10

این برنامه روز دوشنبه 30 فروردین ماه به این موضوع پرداخت كه چقدر به دور از منافع شخصی و جهت گیری های ذهنی برای دیگران احترام قائلیم؟ و اینكه ماه رمضان تمرینی برای احترام به حقوق دیگران است. این برنامه با كارشناسی دكتر پرویز رزاقی روانشناس پخش می شود.
برنامه خونه زندگی با ساختار نمایشی و با رویكرد ارشادی، تربیتی و آموزشی و با هدف تحكیم بنیان خانواده و با محوریت موضوعی آموزش مهارتهای زندگی، همسرداری، فرزندپروری، مدیریت اقتصاد خانواده، و فرزندآوری به صورت زنده هر روز به غیر از جمعه ها از ساعت 10:30 تا 11:30 تهیه و پخش می شود. در این برنامه سعیده فرضی، محیا اسناوندی و مسعود خواجه وند و محمد مهدی اوحدی بخش های نمایش را اجرا خواهند كرد. در این نمایش فرضی و خواجه وند نقش پدر و مادر و اسناوندی و اوحدی نقش دختر و پسر خانواده را بازی می كنند.
برنامه خونه زندگی از گروه خانواده رادیو سلامت با اهتمام به نمایش هویت یك خانواده ایرانی اسلامی و مدیریت پیام های صحیح و كارشناسی شده در حوزه ارتباطات و خانواده به دنبال رسیدن به نیازهای واقعی مردم است تا آن را به زبان ساده بدون تكلف و به دور از شعارزدگی به مخاطب ارائه كند.
در خیلی از آیتم های برنامه مخاطبان نقش كلیدی داشته و خودشان بخش هایی از برنامه را پیش می برند مثل بخش آشپزی، نكات خانه داری، معرفی كتاب و كتاب خوانی. برنامه خونه زندگی به تهیه كنندگی سارا شریفی و مسعود حسنی پخش می شود.

دسترسی سریع
خونه زندگی