خونه زندگی شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10:30 به مدت 80 دقیقه

دل هایمان را، با همدلی در «خونه زندگی» یكی كنیم!

برنامه «خونه زندگی» شبكه رادیویی سلامت، همزمان با روز خانواده و تكریم بازنشستگان، سه شنبه – پنجم شهریور ماه، به موضوع «ما یك خانواده همدل هستیم» می پردازد.

1398/06/04
|
15:54

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، برنامه زنده «خونه زندگی» كه كاری از گروه خانواده این شبكه رادیویی است، روز سه شنبه با حضور دكتر حمید رضا بابامرادی، روانشناس به بررسی موضوع «ما یك خانواده همدل هستیم»، خواهد پرداخت.
آموزش آشپزی در قالب نمایش خانوادگی، معرفی كتاب، گلخانه، دكوراسیون، صدای مخاطبان و پیامك همسایگان برنامه، پزشك خانواده با موضوع درمان های ضروری و پخش تماس های مردمی از دیگر بخش های این برنامه رادیویی است.
همچنین مخاطبان این برنامه رادیویی می توانند، فایل های صوتی خودشان (صداهای ضبط شده) را در بخش های مختلف برنامه اعم از گلخانه، كتابخانه، آشپزخانه، نكات خانه داری، گردشگری و ... به شماره همراه 09219577129 از طریق پیام رسان ها و شبكه های مجازی ارسال كنند تا در این برنامه به نام خودشان پخش شود.
یاد آور می شود، برنامه «خونه زندگی» به تهیه كنندگی «مسعود حسنی» و «سارا شریفی» ، از شنبه تا پنجشنبه هر هفته، در قالب یك نمایش رادیویی از ساعت 10:30 به مدت 85 دقیقه از موج اف . ام ردیف 102 مگاهرتز تقدیم شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

تهیه و تنظیم: رقیه بقائی

دسترسی سریع
خونه زندگی