خونه زندگی شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10:30 به مدت 80 دقیقه

عیدی «خونه زندگی» در عید قربان

همزمان با فرا رسیدن عید قربان، برنامه «خونه زندگی» شبكه رادیویی سلامت، دوشنبه – 21 مرداد ماه، به موضوع «كارت را به خدا بسپار!» می پردازد.

1398/05/20
|
09:57

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، برنامه زنده «خونه زندگی» كه كاری از گروه خانواده این شبكه رادیویی است، روز دوشنبه با حضور علی اصغر اصغرنژاد، روانشناس به بررسی «اهمیت توكل به خدا و راضی بودن به رضایت خداوند»، خواهد پرداخت.
آموزش آشپزی در قالب نمایش خانوادگی، معرفی كتاب، گلخانه، دكوراسیون، صدای مخاطبان و پیامك همسایگان برنامه، پزشك خانواده با موضوع درمان های ضروری و پخش تماس های مردمی از دیگر بخش های این برنامه رادیویی است.
همچنین مخاطبان این برنامه رادیویی می توانند، فایل های صوتی خودشان (صداهای ضبط شده) را در بخش های مختلف برنامه اعم از گلخانه، كتابخانه، آشپزخانه، نكات خانه داری، گردشگری و ... به شماره همراه 09219577129 از طریق پیام رسانها و شبكه های مجازی ارسال كنند تا در این برنامه به نام خودشان پخش شود.
یاد آور می شود، برنامه «خونه زندگی» به تهیه كنندگی «مسعود حسنی» و «سارا شریفی» ، از شنبه تا پنجشنبه هر هفته، در قالب یك نمایش رادیویی از ساعت 10:30 به مدت 85 دقیقه از موج اف . ام ردیف 102 مگاهرتز تقدیم شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

دسترسی سریع
خونه زندگی