خونه زندگی شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10:30 به مدت 80 دقیقه

كافه «دانتیسم» اینبار در «خونه زندگی» رادیو سلامتی ها

برنامه خونه زندگی رادیوسلامت، امروز _ دوشنبه 12 آذرماه به بهانه روز چهانی معلولان، میزبان آیلین آگاهی، مدیر و موسس، و تعدادی از برو بچه های كافه دانتیسم بود.

1397/09/12
|
15:49

به گزارش رادیو سلامت، مثل همیشه از ابتدای برنامه شنوندگان برنامه یا همون همسایه های «خونه زندگی» از موضوع برنامه «نمی توانم با معلولیت ناگهانی ام كنار بیایم» استقبال خوبی داشتند؛ اما با ورود میهمانان برنامه به استودیو كه دو عضو سندروم داون و یك نفر از اعضای اتیستیك كافه دانتیسم بودند، به كلی حال و هوای برنامه عوض شد.
در این گفتگوی صمیمانه، آیلین آگاهی از فكر تآسیس، چگونگی اقدام و مشكلات و سختی های راه اندازی كافه دانتیسم صحبت كردند و بعد هم سه میهمان دیگر در مورد فعالیتهای شان در كافه، منوی كافه و علاقه های شخصی خودشان صحبت كردند.
شنوندگان زیادی هم به وسیله تماس تلفنی یا پیامك رضایت و علاقمندی خود را به موضوع و مهمانان برنامه اعلام كردند و خواستار آدرس و اطلاع از چگونگی حضور در كافه دانتیسم شدند. كارشناس برنامه دكتر فروغ اسرافیلیان، روان شناس هم در مورد موضوع برنامه مطالب مفیدی در اختیار مهمانان و شنوندگان برنامه قرار دادند و تاكید بر این شعار كه معلولیت محدودیت نیست و ما می توانیم اگر بخواهیم.
در پایان هم ضمن تشكر از مهمانان برنامه از همسایگان «خونه زندگی» دعوت شد از كافه دانتیسم دیدن كنند و بچه های این كافه را با حضور گرمشان حمایت كنند
گفتنی است، برنامه زنده «خونه زندگی» كاری از گروه خانواده رادیو سلامت، به تهیه كنندگی «شهرام زین العابدین» و اجرای «مسعود خواجه وند» و «مریم سرمدی» است كه شنبه تا پنجشنبه هر هفته از موج اف.ام ردیف 102 مگاهرتز تقدیم شنوندگان صدای دانش، شناط و آرامش می شود.

دسترسی سریع
خونه زندگی