خونه زندگی شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10:30 به مدت 65 دقیقه

رهایی از درد جدایی در «خونه زندگی»

«چرا درد جدایی رهام نمی كند؟»، شنبه – 16دی، در برنامه «خونه زندگی» شبكه رادیویی سلامت، مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

1402/10/13
|
15:51

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، برنامه «خونه زندگی» كه در قالب یك نمایش رادیویی است، 16 دی با حضور دكتر «سودابه یوسفی»، روان شناس با رویكرد درد اخرین حلقه اتصال به از دست رفته ها به این پرسش مخاطبان كه «چرا درد جدایی رهام نمی كند؟»، پاسخ می دهد.
همچنین در بخش درمانگاه مهر، با حضور متخصص ارتوپدی به سوالات شنوندگان درباره ی «چسبندگی عصب دست» پاسخ داده می شود.
تحكیم بنیان خانواده از طریق آموزش مهارت های زندگی و فرزند پروری از اهداف برنامه «خونه زندگی» است كه در این مجله نیمروزی به موضوعاتی از قبیل مهارت های كنترل خشم، مهرورزی، فرزند پروری درخانواده؛ ترغیب و تشویق جوانان به ازدواج، افزایش نرخ رشد جمعیت (فرزند آوری)؛ تحكیم بنیان خانواده (آموزش مهارت های زندگی، همسر داری و فرزند پروری و ...) و اقتصاد مقاومتی (آموزش مدیریت اقتصادی در خانواده، قناعت، مدیریت دخل و خرج و...) پرداخته می شود.
این برنامه رادیویی از بخش های مختلف و متنوعی همچون آشپزخانه، كتابخانه، گلخانه، نكات خانه داری، نكات زندگی سالم، گردشگری، و تلفن و پیامك همسایه های برنامه، و بخش درمانگاه مهر با موضوع درمان های ضروری و پخش سوال های پزشكی مردمی و ... تشكیل شده است.
برنامه «خونه زندگی» به تهیه كنندگی «سارا شریفی» و «مسعود حسنی» و گویندگی «لیلا رحیمیانی ثابت» و «سیما رستگاران»، شنبه تا پنج شنبه هر هفته، از ساعت 10 و 30 دقیقه و موج FM ردیف 102 مگاهرتز تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

دسترسی سریع
خونه زندگی