خونه زندگی شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10:30 به مدت 65 دقیقه

در رادیو سلامت بررسی می شود: نقش تربیتی مادران شهدا در استحكام خانواده

همزمان با سالروز وفات حضرت ام البنین (س) و روز تكریم مادران و همسران شهدا، «نقش تربیتی مادران شهدا و اهمیت آن در استحكام خانواده»، چهارشنبه – ششم دی در برنامه «خونه زندگی» شبكه رادیویی سلامت، مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

1402/10/05
|
14:47

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، برنامه «خونه زندگی» كه در قالب یك نمایش رادیویی است، 6 دی با حضور روانشناسان به پرسش های مخاطبان درباره ی «نقش تربیتی مادران شهدا و اهمیت آن در استحكام خانواده» پاسخ می دهد.
در روز تكریم مادران و همسران شهدا ، «فاطمه جعفری» همسر شهید مدافع حرم سعیدانصاری مهمان ویژه این برنامه خواهد بود.
تحكیم بنیان خانواده از طریق آموزش مهارت های زندگی و فرزند پروری از اهداف برنامه «خونه زندگی» است كه در این مجله نیمروزی به موضوعاتی از قبیل مهارت های كنترل خشم، مهرورزی، فرزند پروری درخانواده؛ ترغیب و تشویق جوانان به ازدواج، افزایش نرخ رشد جمعیت (فرزند آوری)؛ تحكیم بنیان خانواده (آموزش مهارت های زندگی، همسر داری و فرزند پروری و ...) و اقتصاد مقاومتی (آموزش مدیریت اقتصادی در خانواده، قناعت، مدیریت دخل و خرج و...) پرداخته می شود.
این برنامه رادیویی از بخش های مختلف و متنوعی همچون آشپزخانه، كتابخانه، گلخانه، نكات خانه داری، نكات زندگی سالم، گردشگری، و تلفن و پیامك همسایه های برنامه، و بخش درمانگاه مهر با موضوع درمان های ضروری و پخش سوال های پزشكی مردمی و ... تشكیل شده است.
برنامه «خونه زندگی» به تهیه كنندگی «سارا شریفی» و «مسعود حسنی» و گویندگی «لیلا رحیمیانی ثابت» و «سیما رستگاران»، شنبه تا پنج شنبه هر هفته، از ساعت 10 و 30 دقیقه و موج FM ردیف 102 مگاهرتز تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

دسترسی سریع
خونه زندگی