خونه زندگی شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10:30 به مدت 65 دقیقه

عشق به سبك فیلم ها روی آنتن سلامت

برنامه «خونه زندگی» شبكه رادیویی سلامت، روز شنبه – 27 آبان ماه، به موضوع با «من دنبال یه عشق مثل فیلم ها می گردم» می پردازد.

1402/08/24
|
11:08

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، برنامه «خونه زندگی» كه در قالب یك نمایش رادیویی است، روز شنبه - بیست و هفتم آبان ماه، با حضور دكتر «مریم نجابتیان»، روانشناس در راستای بررسی تاثیرِ فیلم ها و فضای مجازی از انتظارات واقعی، به موضوع «من دنبال یه عشق مثل فیلم ها می گردم» می پردازد.
تحكیم بنیان خانواده از طریق آموزش مهارت های زندگی و فرزند پروری از اهداف برنامه «خونه زندگی» است كه در این مجله نیمروزی به موضوعاتی نظیر مهارت های كنترل خشم، مهرورزی، فرزند پروری درخانواده؛ ترغیب و تشویق جوانان به ازدواج، افزایش نرخ رشد جمعیت (فرزند آوری)؛ تحكیم بنیان خانواده (آموزش مهارت های زندگی، همسر داری و فرزند پروری و ...) و اقتصاد مقاومتی (آموزش مدیریت اقتصادی در خانواده، قناعت، مدیریت دخل و خرج و...) پرداخته می شود.
این برنامه رادیویی از بخش های مختلف و متنوعی همچون آموزش آشپزی در قالب نمایش خانوادگی، معرفی كتاب، گلخانه، نكات خانه داری، و پیامك همسایه های برنامه، و بخش درمانگاه مهر با موضوع درمان های ضروری و پخش سوال های پزشكی مردمی و ... تشكیل شده است.
گفتنی است، برنامه «خونه زندگی» به تهیه كنندگی «سارا شریفی» و «مسعود حسنی» و گویندگی «لیلا رحیمیانی ثابت» و «سیما رستگاران»، شنبه تا پنج شنبه هر هفته، از ساعت 10:30 و موج اف . ام ردیف 102 مگاهرتز تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

دسترسی سریع
خونه زندگی