خونه زندگی شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10:30 به مدت 65 دقیقه

محرومیت هیجانی در «خونه زندگی»

شبكه رادیویی سلامت، این هفته، در برنامه «خونه زندگی» به موضوعات مرتبط با «محرومیت های هیجانی» می پردازد.

1402/08/15
|
12:02

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، برنامه «خونه زندگی» كه در قالب یك نمایش رادیویی است، روزهای دوشنبه تا چهارشنبه، مورخ 15 الی 17 آبان ماه، با حضور دكتر «سودابه یوسفی»، روانشناس به موضوعات «من احساس می كنم كسی منو جدی نمی گیره!»، «همسرم فكر می كنه من بهش به اندازه كافی محبت نمی كنم»، و «نمیدونم چرا جذب ادم های سرد و بی عاطفه میشم؟» می پردازد.
تحكیم بنیان خانواده از طریق آموزش مهارت های زندگی و فرزند پروری از اهداف برنامه «خونه زندگی» است كه در این مجله نیمروزی به موضوعاتی نظیر مهارت های كنترل خشم، مهرورزی، فرزند پروری درخانواده؛ ترغیب و تشویق جوانان به ازدواج، افزایش نرخ رشد جمعیت (فرزند آوری)؛ تحكیم بنیان خانواده (آموزش مهارت های زندگی، همسر داری و فرزند پروری و ...) و اقتصاد مقاومتی (آموزش مدیریت اقتصادی در خانواده، قناعت، مدیریت دخل و خرج و...) پرداخته می شود.
این برنامه رادیویی از بخش های مختلف و متنوعی همچون آموزش آشپزی در قالب نمایش خانوادگی، معرفی كتاب، گلخانه، نكات خانه داری، و پیامك همسایه های برنامه، و بخش درمانگاه مهر با موضوع درمان های ضروری و پخش سوال های پزشكی مردمی و ... تشكیل شده است.
گفتنی است، برنامه «خونه زندگی» (این هفته) به تهیه كنندگی «مسعود حسنی» و گویندگی «سیما رستگاران»، شنبه تا پنج شنبه هر هفته، از ساعت 10:30 و موج اف . ام ردیف 102 مگاهرتز تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

دسترسی سریع
خونه زندگی