خونه زندگی شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10:30 به مدت 65 دقیقه

بیمه عمر در برنامه «خونه زندگی»

در برنامه «خونه زندگی» رادیو سلامت، یكشنبه ـ 13 آذر ماه، موضوع «بیمه عمر چیست و چگونه می تواند به افراد كمك كند؟» مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

1401/09/14
|
10:55

به گزارش جهانی پرس، برنامه «خونه زندگی» كه در قالب یك نمایش رادیویی است از بخش های مختلف و متنوعی همچون آموزش آشپزی در قالب نمایش خانوادگی، معرفی كتاب، گلخانه، نكات خانه داری، و پیامك همسایه های برنامه، و بخش درمانگاه مهر با موضوع درمان های ضروری و پخش سوال های پزشكی مردمی و ... تشكیل شده است.
این برنامه، كاری از گروه خانواده رادیوسلامت است كه فردا – 13 آذر ماه، به این پرسش كه «بیمه عمر چیست و چگونه می تواند به افراد كمك كند؟» پاسخ می دهد.
تحكیم بنیان خانواده از طریق آموزش مهارت های زندگی و فرزند پروری از اهداف برنامه «خونه زندگی» است كه در این مجله نیمروزی به موضوعاتی نظیر مهارت های كنترل خشم، مهرورزی، فرزند پروری درخانواده؛ ترغیب و تشویق جوانان به ازدواج، افزایش نرخ رشد جمعیت (فرزند آوری)؛ تحكیم بنیان خانواده (آموزش مهارت های زندگی، همسر داری و فرزند پروری و ...) و اقتصاد مقاومتی (آموزش مدیریت اقتصادی در خانواده، قناعت، مدیریت دخل و خرج و...) پرداخته می شود.
یادآور می شود، برنامه «خونه زندگی» به تهیه كنندگی «سارا شریفی» و «مسعود حسنی»، شنبه تا پنج شنبه هر هفته، از ساعت 10:30 و موج اف . ام ردیف 102 مگاهرتز تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

دسترسی سریع
خونه زندگی