خونه زندگی شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10:30 به مدت 80 دقیقه

همراه با محیا اسناوندی در خونه زندگی رادیو سلامت

برنامه خونه زندگی با رویكرد تحكیم بنیان خانواده هر روز به غیر از روزهای جمعه از رادیو سلامت پخش می‌شود.

1401/05/23
|
11:43

برنامه خونه زندگی با رویكرد تحكیم بنیان خانواده هر روز به غیر از روزهای جمعه از رادیو سلامت پخش می‌شود. این برنامه شامل بخش‌های نمایشی است كه محیا اسناوندی نقش دختر خانواده را در این نمایش بازی می‌كند.

برنامه خونه زندگی با ساختار نمایشی و با رویكرد ارشادی، تربیتی و آموزشی و با هدف تحكیم بنیان خانواده و با محوریت موضوعی آموزش مهارتهای زندگی، همسرداری، فرزندپروری، مدیریت اقتصاد خانواده، و فرزندآوری به صورت زنده هر روز به غیر از جمعه‌ها از ساعت 10:30 تا 11:30 تهیه و پخش می‌شود. در این برنامه سعیده فرضی، محیا اسناوندی، مسعود خواجه‌وند و محمد مهدی اوحدی بخش‌های نمایش را اجرا خواهند كرد. در این نمایش فرضی و خواجه‌وند نقش پدر و مادر و اسناوندی و اوحدی نقش دختر و پسر خانواده را بازی می‌كنند.

برنامه خونه زندگی از گروه خانواده رادیو سلامت با اهتمام به نمایش هویت یك خانواده ایرانی اسلامی و مدیریت پیام‌های صحیح و كارشناسی شده در حوزه ارتباطات و خانواده به دنبال رسیدن به نیازهای واقعی مردم است تا آن را به زبان ساده بدون تكلف و به دور از شعارزدگی به مخاطب ارائه كند.

در خیلی از آیتم‌های برنامه مخاطبان نقش كلیدی داشته و خودشان بخش‌هایی از برنامه را پیش می‌برند مثل بخش آشپزی، نكات خانه‌داری، معرفی كتاب و كتاب‌خوانی. برنامه خونه زندگی به تهیه‌كنندگی سارا شریفی و مسعود حسنی پخش می‌شود.

دسترسی سریع
خونه زندگی