افق روشن شنبه - دوشنبه - چهارشنبه از ساعت 09:10 به مدت 45 دقیقه

بررسی چالش های حوزه اجتماعی در «افق روشن»

برنامه "افق روشن" به تهیه كنندگی مرتضی میلانی به موضوعات و چالش های حوزه اجتماعی می پردازد و پاسخگوی مطالبات مردم در این حوزه است.

1400/02/19
|
07:21

مرتضی میلانی، تهیه كننده درباره برنامه "افق روشن" توضیح داد: مخاطبان می توانند این برنامه را روزهای شنبه و دوشنبه به صورت زنده از رادیو اینترنتی و از اپلیكیشن ایران صدا ببینند و از رادیو سلامت هم بشنوند. در این دو روز ما به چالش های حوزه اجتماعی می پردازیم و از ساعت 9 و 10 دقیقه روانه آنتن رادیو سلامت می شود.

وی ادامه داد: در این برنامه مستند گزارشی متناسب با موضوع مورد بحث داریم و گزارش مردمی از دیگر بخش های برنامه است كه كارشناسان مختلف از نگاه شان به این موضوعات می پردازند. تلاش می كنیم مطالبات و نیازهای مردم را در این دو روز پاسخگو باشیم. همچنین در این دو روز با توجه به موضوع مورد بحث یك خبرنگار مختص حوزه خواهیم داشت و شنوندگان می توانند از زبان او شنونده موضوع باشند. به عنوان مثال اگر موضوع درباره اقتصاد سلامت است، خبرنگار اقتصادی خواهیم داشت و اگر درباره محیط زیست است میزبان خبرنگار اجتماعی هستیم.

میلانی با اشاره به روزهای چهارشنبه گفت: اما موضوع روزهای چهارشنبه متفاوت است و به بیانات مقام معظم رهبری می پردازیم. موضوعاتی كه ایشان تاكید كردند و برای كشور لازم است، نگاه می كنیم كه آیا عملیاتی شده اند و تا كجا پیشرفت داشته اند. در مجموع ما در برنامه افق روشن به مضامین گسترده اجتماعی می پردازیم از محیط زیست گرفته تا مشكلات شهری، جاده ها و ...كارشناس مجری برنامه فاطمه شهبازی است.

دسترسی سریع
افق روشن