افق روشن شنبه - دوشنبه - چهارشنبه از ساعت 09:10 به مدت 45 دقیقه

طرح مسجد پناه مردم

در این طرح مطالبات مردم در سراسر كشور به ویژه در حوزه معیشت و اقتصاد با محوریت مسجد ساماندهی خواهد شد.

1398/07/28
|
12:02

عضو شورای مركزی مسجد پناه مردم، طرح مسجد پناه مردم را نوعی مطالبه گری مردمی و پیوند مردم با مسجد دانست و در برنامه افق روشن رادیو سلامت گفت: در این طرح مطالبات معیشتی و حتی فرهنگی _اجتماعی مردم در قالب شورای مطالبه گری مساجد و با محوریت امام جماعت مسجد شناسایی می شود.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمدرضا قانع نصب، #طرحمسجدپناه_مردم را متشكل از كمیته هایی عنوان كرد و افزود: مدیریت های مختلفی در شورای مركزی مسجد از جمله مدیریت حقوقی با عضویت حقوقدانان محلی، مدیریت علمی تخصصی با عضویت استادان و فرهیختگان محلی، كمیته تبلیغات، رسانه و فضای مجازی تشكیل شده است تا از این مجاری خواسته های مردمی حل و فصل شود.

به گفته وی بعد از شناسایی مشكلات و بررسی آنها در شورای مركزی،كانال های اجرایی رفع مشكلات احصاء شده و با كمك اعضاء، مرحله رایزنی با مسئولان مربوطه آغاز می شود.


عضو شورای مركزی مسجد پناه مردم با اظهار خرسندی از اقبال مردمی نسبت به اجرای این طرح گفت: طرح آزمایشی مسجد پناه مردم در مسجد لولاگر تهران و حضرت ابوالفضل مشهد اجرا شده و اكنون شاهد اجرای آن در سایر شهرها و مراكز استانها چون خرم آباد، بروجرد،رشت،كیاسر،بابلسر،گرگان وشهركردهستیم.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمدرضا قانع نصب افزود: هدف این طرح ،احیاء جایگاه اصلی مسجد درراستای رفع تمامی مشكلات مردمی و خانواده هاست.


برنامه افق روشن را روزهای زوج ساعت 9:10 از رادیو سلامت، موج اف ام ردیف 102 بشنوید.

دسترسی سریع
افق روشن