افق روشن شنبه - دوشنبه - چهارشنبه از ساعت 09:10 به مدت 45 دقیقه

پای «شهرهای مولد كشاورزی» به «افق روشن» كشیده شد

برنامه «افق روشن» شبكه رادیویی سلامت، دوشنبه ـ 28 آذر ماه، با حضور كارشناسان به موضوع «شهرهای مولد كشاورزی » خواهد پرداخت.

1401/09/27
|
14:22

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، براساس طرح شهرهای مولد كشاورزی، شهرهای ساحلی به عنوان شهرهای مولد كشاورزی انتخاب و مركزی برای آبزی پروری و كشاورزی می شوند، كه اگر شهرها و مناطق ساحلی كشور به شهرهایی مولد و تاثیرگذار تبدیل شوند، شاهد مهاجرت معكوس و ترغیب مردم به سكونت در این شهرها خواهیم بود. در همین ارتباط، برنامه رادیویی «افق روشن» با حضور دكتر ذبیح اله اعظمی، سخنگوی كمیسیون كشاورزی مجلس،شورای اسلامی و دكترعنایت اله بیابانی، قائم مقام خانه كشاورز، موضوع «شهرهای مولد كشاورزی» را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.
این برنامه رادیویی در قالبی گفت و گو محور سعی در تبیین موضوعات مرتبط با سلامت اجتماعی دارد و تلاش می كند تا در خصوص محیط زیست، حقوق شهروندی و .... به شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش اطلاع رسانی كند.
گفتنی است، «افق روشن» به تهیه كنندگی «مرتضی میلانی» و «سهیلا باقری»، از ساعت 9:05 به مدت 45 دقیقه روزهای شنبه و دوشنبه‌ها به مهم ترین موضوعات سلامت اجتماعی در سطح كلان و روزهای چهارشنبه‌ به موضوعات مرتبط با سواد رسانه ای اختصاص دارد.

دسترسی سریع
افق روشن