صبح و زندگی (گروه سلامت اجتماعی) شنبه تا پنج شنبه (یك هفته در میان) از ساعت 07:05 به مدت 80 دقیقه

رادیو سلامت

صبح و زندگی(سلامت اجتماعی)

كار امروز برای امروز ...در "صبح و زندگی" بشنوید

به تعویق انداختن كارها یك عادت نادرست است كه از دستیابی به اهداف بزرگ در زندگی جلوگیری می كند.

1397/05/14
|
11:47

اكثر اوقات، افرادی كه موضوعی را پشت گوش می اندازند مشكلی بزرگ با برنامه ریزی كردن دارند. آن ها بین مسائلی كه اولویت دارند و وظایف ثانویه تمایز قائل نمی شوند و قادر به انجام امور محول شده نیستند. این جمله را به خاطر می آورید كه همیشه می شنویم، كار امروز را به فردا نسپار پشت گوش انداختن یا به تعویق انداختن كارها دقیقا مخالف آن است.
بسیاری از مردم كارها را به تعویق می اندازند زیرا نمی دانند چطور احساسات و استرس خود را به درستی كنترل كنند و ممكن است تبدیل به اضطراب شود.آن ها تمایل دارند شخصیت های مضطرب داشته باشند ، به راحتی حواسشان پرت شوند، اغلب پروژه ها را بسیار بزرگ و غیرقابل درك می بینند. بنابراین، ، آن ها تصمیم می گیرند كاری را كه باید انجام دهند را كنار بگذارند.
این مساله به این دلیل نیست كه آن ها پروژه های دیگری دارند كه باید روی آن تمركز كنند. به طور كلی، آن ها تمایل دارند زمان خود را از دست بدهند یا زمان را به پروژه های كم اهمیت اختصاص دهند، حتی با وجود اینكه این اولویت دارد.


به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت برنامه " صبح و زندگی" كاری از گروه اجتماعی به تهیه كنندگی سیما غفاری با حضور دكتر ابراهیمی مقدم(روانشناس) پانزدهم مرداد ماه در ساعت 7:05 به موضوع اهمیت استفاده درست از زمان در زندگی می پردازد.

دسترسی سریع
صبح و زندگی(سلامت اجتماعی)