صبح و زندگی (گروه سلامت اجتماعی) شنبه تا پنج شنبه (یك هفته در میان) از ساعت 07:05 به مدت 80 دقیقه

رادیو سلامت

صبح و زندگی(سلامت اجتماعی)

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر؛ عملیات جست و جو در ساعاتی اولیه وقوع زلزله در كرمانشاه آغاز شد

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آغاز عملیات جست و جو در ساعات اولیه وقوع زلزله در كرمانشاه خبر داد و گفت: با انتشار خبر زلزله در غرب كشور نیروهای امدادی استان های مجاور و معین به منطقه اعزام شدند.

1396/08/23
|
13:41

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، دكتر شاهین فتحی، معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در گفت و گو با برنامه «صبح و زندگی » شبكه رادیویی سلامت با اعلام این خبر افزود: همزمان با عملیات امداد و نجات و جست و جو، به علت برودت هوا اسكان اضطراری مردم و تامین تغذیه آنها نیز انجام شد.
در ادامه، سعیدی، سخنگوی سازمان مدیریت بحران كشور به تشكیل جلسه اضطراری به ریاست وزیر كشور اشاره كرد و گفت:‌ در این جلسات علاوه بر دستورات لازم، رئیس سازمان مدیریت بحران كشور به منطقه حادثه دیده اعزام شد.
وی از آمادگی دائمی استان های معین خبر داد و افزود:‌ برای مدیریت عملیات جست و جو علاوه بر حضور تیم های امدادی استان های معین، نیروهای انتظامی، پلیس و ارتش نیز به منظور كمك به نیروهای امدادی در منطقه حضور یافتند.
سخنگوی سازمان مدیریت بحران كشور به مردم حاضر درمنطقه توصیه كرد: برای خارج كردن مصدومان از زیر آوار حتما به نكات امدادی امدادگران توجه نشان دهند و زیر نظر آنان اقدام كنند، در غیر اینصورت، ممكن است آسیب دیدگان دچار صدمات جبران ناپذیری شوند. همچنین اخبار این حادثه را از منبع رسمی پیگیری كنند و توجهی به شایعات نداشته باشند.

دسترسی سریع
صبح و زندگی(سلامت اجتماعی)