صبح و زندگی (گروه سلامت اجتماعی) شنبه تا پنج شنبه (یك هفته در میان) از ساعت 07:05 به مدت 80 دقیقه

رادیو سلامت

صبح و زندگی(سلامت اجتماعی)

در رادیو سلامت بررسی می شود: آثار ایثار و از خودگذشتگی در جامعه

برنامه «پشت پلك صبح» شبكه رادیویی سلامت، بامداد دوشنبه ـ 8 آبان ماه، همزمان با روز نوجوان و بسیج دانش آموزی به موضوع « آثار ایثار و از خودگذشتگی در جامعه » می پردازد.

1396/08/07
|
15:16

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، «پشت پلك صبح» عنوان برنامه ای از این شبكه رادیویی است كه می كوشد فضایی آرام را برای لحظه های شبانگاهی شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش به ارمغان آورد.
ایثار و از خودگذشتگی افراد، نیاز همیشگی جامعه است و موجب پیشرفت در جامعه می شود؛ در همین ارتباط، این برنامه شبانگاهی بامداد دوشنبه كه كاری از گروه سلامت اجتماعی شبكه رادیویی سلامت است كه با حضور دكتر نیك مراد، روانشناس به سوال مخاطبان درباره این كه «چگونه فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی را افزایش دهیم؟» پاسخ می دهد.
«پشت پلك صبح»، جنگی شبانه در راستای رعایت حقوق شهروندی متقابل و افزایش آگاهی اجتماعی است كه از بخش های مختلف و متنوعی همچون گفتار، گزارش، ترانه و تصنیف، نمایش و كارشناسی تشكیل شده است.
یاداور می شود، برنامه «پشت پلك صبح» در راستای ارتقای دانش مخاطبان در حوزه سلامت و تغییر نگرش در افراد شب كار، هر شب از 30 دقیقه بامداد به مدت 120 دقیقه،از موج اف. ام ردیف 102 مگاهرتز تقدیم شنوندگان شبكه رادیویی سلامت می شود.

دسترسی سریع
صبح و زندگی(سلامت اجتماعی)