صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه و دوشنبه از ساعت 00:30 به مدت 120 دقيقه

همزمان با آغار دهه اول ایام فاطمیه، برنامه «پشت پلك صبح» شبكه رادیویی سلامت، بامداد شنبه ـ 23 بهمن ماه، با موضوع «الگوبرداری زنان از زندگی حضرت فاطمه(س)» تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، «پشت پلك صبح» عنوان برنامه ای از رادیو سلامت است كه می كوشد فضایی آرام را برای لحظه های شبانگاهی شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش به ارمغان آورد.
زنان با الگوبرداری از ویژگی های بی نظیر حضرت فاطمه و عمل به آن در زمینه های حق طلبی و دفاع از اسلام و حفظ حجاب و عفاف و وظیفه مادری و همسری یکی از ارکان اصلی و بنیادین خانواده به حساب می آیند.
در همین ارتباط، این برنامه شبانگاهی بامداد شنبه كه كاری از گروه سلامت اجتماعی این شبكه رادیویی است با حضور دکتر علیرضا شریفی یزدی، جامعه شناس ودکتر مریم فرضی، روانشناس به این سوال كه «نقش آفرینی زنان در خانواده با الگو برداری از زندگی حضرت فاطمه(س) چگونه است؟» پاسخ می دهد.
«پشت پلك صبح»، جنگی شبانه در راستای رعایت حقوق شهروندی متقابل و افزایش آگاهی اجتماعی است كه از بخش های مختلف و متنوعی همچون گفتار، گزارش، ترانه و تصنیف، نمایش و كارشناسی تشكیل شده است.
یادآور می شود، برنامه «پشت پلك صبح» در راستای ارتقای دانش مخاطبان در حوزه سلامت و تغییر نگرش در افراد شب كار، هر شب از 30 دقیقه بامداد به مدت 120 دقیقه، از موج اف. ام ردیف 102 مگاهرتز تقدیم شنوندگان شبكه رادیویی سلامت می شود.

مرتبط با این خبر

  • در «پشت پلك صبح» بررسی می شود: یافتن «شغل» مناسب با توجه به توانایی ها

  • روز جمهوری اسلامی ایران در رادیو سلامت چه می گذرد؟

  • در «پشت پلك صبح» بررسی می شود: تاثیر نیکی و نیکوکاری در روابط اجتماعی

  • خطرات گاز کربنیک در «پشت پلك صبح»

  • «پشت پلك صبح» بررسی می كند: راهکارهای کاهش آلودگی هوا