مسابقه اكسیژن شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10:05 تا 10:25 به مدت 20 دقیقه

رادیو سلامت

مسابقه ريتم

تجربه هیجان زیاد با مسابقه رادیویی ریتم

یكی از قالب های جذاب برنامه سازی، مسابقات است كه همیشه طرفداران بسیاری دارد.

1402/03/22
|
12:26

یكی از قالب های جذاب برنامه سازی، مسابقات است كه همیشه طرفداران بسیاری دارد، به همین دلیل هر یك از شبكه های تلویزیونی و رادیویی بنا به ماموریتی كه دارند، مسابقه تهیه می كنند. اگر خواهان شنیدن یك مسابقه همراه با هیجان زیاد هستید، می توانید مسابقه ریتم را گوش كنید.

زهرا خضری، تهیه كننده مسابقه ریتم در این باره توضیح می دهد: مسابقه ریتم همچون دیگر برنامه های رادیو سلامت بر مبنای اهدافی تهیه و روانه آنتن می شود. هدف ما از تهیه مسابقه ریتم، ارتقای دانش سلامت مردم در حوزه عمومی، بهداشتی و فردی است.

وی با اشاره به زمان پخش مسابقه ادامه می دهد: این مسابقه از شنبه تا پنجشنبه ساعت 10 و پنج دقیقه صبح پخش می شود و شامل سه بخش است. ما فضای برنامه را همچون قلب در نظر گرفتیم و بخش های مسابقه را در این قالب تعریف كردیم.

این تهیه كننده بیان می كند: یكی از بخش های مسابقه ریتم با نام دهلیز به مدت 60 ثانیه و با محوریت شناخت بیماری هاست. در این بخش شركت كنندگان 60 ثانیه فرصت دارند تا به سوالات بیشتری پاسخ بدهند. بخش دیگر با نام بطن است كه سوالاتی با سه گزینه پاسخ مطرح می شود. بخش دیگر هم با نام پمپاژ است كه شركت كنندگان در قالب 20 سوال فرصت دارند حدس بزنند كه پاسخ درست نام بیماری است یا اعضای بدن و ...

خضری در پایان می افزاید: در هر قسمت از برنامه دو شركت كننده داریم و روز پنجشنبه فینالیست های هفته با یكدیگر رقابت خواهند كرد.

ارسلان جولایی گوینده و زهرا گلسرخی طراح سوالات و نویسنده برنامه است.

دسترسی سریع
مسابقه ریتم