پویش ترازو در رادیو سلامت برگزار می‌شود

شنوندگان می‌توانند با شرکت در پویش ترازو که روزهای سه‌شنبه در قالب برنامه پاسخگو در رادیو سلامت پخش می‌شود، محاسبه بی‌ام آی خودشان را دریافت کرده و بر آن مبنا رایگان وزن‌شان را کنترل کنند.

1400/10/27
|
10:39

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، موسی نظری، یکی از تهیه‌کنندگان برنامه پاسخگو در این باره می‌گوید: ما پویش ترازو را در برنامه پاسخگوی روزهای سه‌شنبه دایر کردیم و مخاطبان می‌توانند با شرکت در این پویش وزن‌شان را بدون پرداخت هزینه پایین بیاورند. در برنامه روزهای سه‌شنبه 28 دی ماه دکتر پیام فرحبخش فوق تخصص تغذیه و رژیم درمانی در برنامه حضور دارد و بی‌ام آی (شاخص توده بدنی) مخاطبان را محاسبه می‌کنند. یعنی شنوندگان می‌توانند به واسطه تماس تلفنی یا پیامک قد و وزن‌شان را اعلام کنند. همچنین اگر بیماری زمینه‌ای یا مشکلاتی هم دارند، عنوان کرده تا دکتر متناسب با شرایط‌شان بی‌ام آی را محاسبه کنند و تغذیه و رژیم مناسب به آن را در اختیارشان بگذارد.
وی ادامه داد: شنوندگان می‌توانند به راحتی و رایگان در پویش ترازو شرکت کرده و به راحتی وزن‌شان را به ایده‌آل نزدیک کنند. دکتر فرحبخش نکات لازم را به آن‌ها می‌گوید و تاکید می‌کند چگونه غذا بخورند و چه مواد غذایی را مصرف کنند. کارشناس برنامه زهرا حاجی‌زاده است و روزهای سه‌شنبه از گروه سلامت و تغذیه رادیو سلامت روی آنتن می‌رود. برنامه ساعت 8 و 15 دقیقه به مدت 45 دقیقه پخش می‌شود.

دسترسی سریع